Paskolos kūrybinei technikai

kreditai internetuGal nebūsite dar to girdėję, matę, bet kartais paskola internetu gali būti suteikiama ir tiems žmonėms, kurie nori savo pinigus panaudoti labai nestandartiniams dalykams. Iš tiesų, kai internetu prašoma paskola, niekur net nenurodoma (dažniausiai) priežastis, kam bus skolinamasi. Taip pat ir analizuojant kliento atvejį, sprendžiama, ar bus suteikta paskola internetu, pagal tai, kokius finansinius ir kitokius atsakomybę nurodančius kriterijus pateikia tam tikras asmuo. Tačiau tai, kam bus panaudota paskola, paprastai internetu duomenis gaunantys vertintojai net nekreipia dėmesio. Tai nėra niekam labai svarbu. Tad norint sužinoti, kokiam tikslui buvo panaudota paskola internetu, galima nebent šiaip rasti žmonių, kurie šia paslauga naudojosi, bei klausti jų, kaip jiems sekasi, ir kam jie  yra panaudoję tokius pinigus.

Filmavimo aikštelė

Robertas iš Čikagos sako, kad jam kreditai internetu padėjo įgyvendinti seną svajonę (lietuviškai tai būtų paskola internetu 10000lt maždaug). Jis jau seniai norėdavo pradėti filmuoti kažkokį nedidelį filmuką. Ko jam reikėdavo, tai tiesiog skirti tam laiko. Tačiau, kai jo atsirasdavo, kai tarsi pradėdavo jau kažką link tos kūrybinės pusės daryti, labai greitai paaiškėdavo, kad ne viskas taip paprasta. Dar reikia ir turėti profesionalią techniką. Kaip gi tu sukursi filmą, kai neturi profesionalaus mikrofono, kai neturi ir kitų dalykų, kurie gali būti labai reikalingi.

„Man paskola internetu DnB, kai lankiausi Skandinavijoje, gal ir įkvėpė daryti kažką panašaus. Buvau matęs, kad ten esantys ir gyvenantys žmonės nebijo skolintis tada, kai kažko tikrai labai siekia, kai nori, kad jų svajonė būtų įgyvendinta, kad išvystų pasaulį. Aš iš jų ir pasisėmiau to įkvėpimo. Nes man pačiam atrodo, kad paskola internetu UK ar JAV dažnai imama tik dėl vargo. O dėl gerų idėjų dažniausiai ne. Todėl aš nutariau būti, o gal tapti, tuo išskirtiniu pavyzdžiu, kuris gal dar gali entuziazmu ir pasitikėjimu savimi užkrėsti ir kitus žmones, kad tokios idėjos plistų kaip epidemija.

Man paskola internetu nemokamai buvo reikalinga, pirmiausiai, nusipirkti gerą mikrofoną. Turėjau tokį, kuris yra montuojamas prie kameros, tačiau jis nebuvo tinkamas, nes ten buvo visiškai kitokia jungtis. Tačiau žinojau, kad man reikia kitokio. Kur kas profesionalesnio. Tokio, su kuriuo iš tiesų galėčiau gerai jaustis, džiaugtis tuo, kad jau galiu filmuoti tokius kadrus, apie kokius svajojau visada, o garsas nepabėgs ir nedings kažkur nežinioje. Taigi, paskola internetu bedarbiams man padėjo įsigyti visą filmavimo įrangą. Pats filmo nemontuoju, nes noriu šį kūrybinį darbelį palikti kitiems, kurie tuo moka užsiimti geriau. Todėl dabar jau galiu pradėti laukti rezultatų, kada filmas bus sumontuotas. Tikiuosi, ši paskola internetu „Swedbank“ buvo paimta ne be reikalo, ir mano lūkesčiai pasiteisins“, – sako jis.

Gyvenimas paveiksluose

Margarita tikina, kad jai paskola internetu visa para taip pat padėjo labai išlaisvinti kūrybiškumą. Ji anksčiau net neįtarė, kad gali taip gerai piešti. Suprato tai tik tada, kai įsigijo naujus gerus piešimo reikmenis ir drobes.

„Mano visa giminė buvo linkusi prie meno. Todėl paskola internetu issimoketinai ir buvo skirta toms meninėms šaknims atgaivinti. Pasiskolinau, kad nusipirkčiau molbertą, drobes, aliejinius dažus, dailininko prijuostę, gerus natūralius teptukus. Kai visa tai turėjau, pagaliau ėmiau užsiimti kūryba ir tiesiog pajaučiau, kaip mano siela pakyla virš šios realybės“, – pasakoja Margarita.

Kreditai kompiuteriams ar lizingas?

kreditaiJei jums prireikė kompiuterio arba spausdintuvo „čia ir dabar“, ką ketinate daryti? Iš kur gausite pinigų, jei visas išlaidas jau esate suplanavę? Variantų yra bent du. Pirmasis – pirkti lizingu. Aišku, jei neturite kitų įsipareigojimų bankams ir kitoms institucijoms. Sprendimas suteikti jums lizingą gali užtrukti, todėl įsigysite kompiuterį per keletą dienų. Jei tiek galite laukti, šis variantas jums tinkamas.

Antrasis būdas – kreditai. Jums reikia tik paimti norimą sumą ir nustatyti, per kiek laiko grąžinsite. Kreditai išduodami labai greitai ir sparčiai, tad jau po valandos galėsite eiti į parduotuvę ir įsigyti kompiuterį. Pigu.lt – yra bene vienintelė elektroninė parduotuvė, siūlanti atsiimti prekes jau po pietų, jei užsakote iki 14 valandos. Aišku, jei prekės yra sandėlyje. Jei reikia kompiuterio skubiai, geriau pirkti iš jų – taip ir sutaupysite, ir tą pačią dieną gausite naują kompiuterį ar kitą kompiuterinės šeimos atstovą.

Kas apsimoka labiau?

Čia jau panyrame į skaičiavimus. Lizingas suteikia galimybę pirkti išsimokėtinai – skola atiduodama per 6-18 mėnesių. Mėnesinės palūkanos – apie 15% plius administravimo mokesčiai.

Kreditai išduodami kiek kitaip. Jų mėnesinės įmokos kiek didesnės, tačiau čia svarbios ir kitos sąlygos, pavyzdžiui, administravimo mokesčiai, galimybės pratęsti grąžinimo terminą, galimybė sumokėti likusią sumą iš karto.

Bet kuriuo atveju, prekės „pabrangimas“ garantuotas – atiduosite daugiau, nei ta prekė buvo įkainota parduotuvėje. Kompiuteriams tokia praktika itin skausminga, nes po 6 mėnesių tas pats kompiuteris gali kainuoti jau 30% mažiau, tad jausitės smarkiai permokėję. Bet ką padarysi, kai reikia greitai ir iš karto, o piniginėje vėjai švilpauja…

Tiek lizingas, tiek greitieji kreditai reikalauja atsakingo skolinimosi. Visada ieškokite būdų be jų apsieiti ir tik tada ryžkitės rimtiems ir ilgalaikiams finansiniams įsipareigojimams. Atminkite, kad tai ne žaidimas, ne eilinis triukas su pinigais. Tai rimta veikla, turinti dar rimtesnes pasekmes jums ir jūsų šeimai. Jei kompiuteris reikalingas tik trumpam laikui, gal įmanoma jį pasiskolinti? Juk visada galima kreiptis į draugus pagalbos, o tik tada jau į greitųjų kreditų bendroves, kurios pasiruošusios padėti, bet ar jūs pasiruošę tokią pagalbą priimti?