Kompiuterio priežiūra: užsitikrinkite sėkmingą veikimą

kompiuteriaiKompiuteriu naudojatės kiekvieną dieną ir kai jis nustoja veikti – puolate į paniką? Tuomet esate vienas iš tų žmonių, kuriam kompiuteris yra gyvenimo dalis. Tai reiškia, kad labai svarbu skirti nuolatinę kompiuterio priežiūrą. Kompiuteriai nereikalauja kažkokio labai ypatingo dėmesio, tačiau jeigu norite, kad jis negestų – tokiu atveju pasikliaukite keliais mūsų labai paprastais patarimais, kurie Jums padės džiaugtis kompiuteriu be jokių problemų.

Svarbiausia yra reguliariai atlikti kompiuterio diagnostiką. Tuomet jis nesuges, kai labiausiai jo reikia. O juk dažniausiai taip ir nutinka.

  1. Žinoma, pirmiausia reikia pasirūpinti Jūsų ventiliavimo sistema. Jeigu ji nebus tinkamai išvalyta – tokiu atveju neliks nieko kito, kaip tik reguliariai keisti ventiliavimo sistemą. Nuostabu, kad šiais laikais galite to taip paprastai išvengti. Tiesiog reikia reguliariai valyti sistemą. Ir tam nereikia profesionalo. Viską gana nesunkiai galite padaryti ir pats.
  2. Taip pat rekomenduojama kuo dažniau valyti klaviatūrą. Tam irgi nereikia nei specialisto, nei konkrečiai tam skirtų priemonių. Drėgna servetėlė gali sėkmingai išvalyti net ir labai didelius nešvarumus.
  3. Reguliariai rekomenduojame išvalyti kompiuterių nuo nepageidaujamų failų, kurioje gali virsti virusų pavidalu. Net jeigu ir turite gerą antivirusinę, negalite būti tikras, kad kompiuteryjenėra jokių pašalinių failų, kurie Jums yra nereikalingi. Taigi, toks reguliarus valymas yra būtinas. Keliaukite pas profesionalus ir jie atliks darbus už minimalią kainą.
  4. Kai kompiuteris jau nebeveikia taip kaip norite – rekomenduojame perrašyti vindausus. Tai irgi geriausiai gali padaryti profesionalai, tad palikite darbus jiems.
  5. Nesisiųskite jokių problemų, kurios Jums atrodo abejotinos. Dėl įvairiausių programėlių po truputį kompiuteris ir tampa kur kas lėtesnis, o vėliau jame atsiranda labai daug virusų, kurie trukdo sėkmingai naudotis įranga.

Kompiuteriai nėra lepūs, tačiau priklausomai nuo to, kiek jiems skirsite dėmesio – tokį rezultatų gausite. Taip pat rekomenduojame skirti didesnę pinigų sumą ir pirkti tokį kompiuterį, kuris po savaitės nenustos sėkmingai veikti. Venkite padėvėtų, kadangi jie tikrai neveiks taip gerai kaip Jūs tikitės.

Įvairių rūšių kompiuteriai

KompiuteriaiKompiuteriai tai yra praktiškai  visa technika, kuri gali atlikti  nors kokią programinę operaciją, pradedant nuo  skaičiavimo ir baigiant stotelės darbu.  Jų  yra labai daug, taigi reikia  aptarti tik  visiems žinomas kompiuterių rūšis. Kuo gi jie  skiriasi ir kam tinka  tam tikra kompiuterio rūšis. Pirmoji  rūšis tai yra  stacionarūs kompiuteriai, kurie  yra pritaikyti darbui namuose arba biure.  Tai yra  jie  nėra  pritaikyti  perkėlimui  iš vienos vietos į kitą, kur pastatysite kompiuterį ten jis ir stovės.  Taigi šis kompiuteris yra sudarytas iš  monitoriaus, tai yra  ekranas. Taip pat kompiuterį  sudaro sisteminis blokas, tai yra stačiakampė dėžė, kurios viduje  yra  įvairios detalės. Iš tiesų tai yra kompiuterio smegenys, kurio yra  sujungiamos  su specialiais  laidais.  O su kito laido pagalba  jis yra prijungiamas prie  elektros lizdo.  Be  elektros stacionarus kompiuteris nesugebės  funkcionuoti. Pelė ir klaviatūra  tai yra  pagalbininkai, kurių dėka gali  būti  atliekami veiksmai.  Šie  papildomi  elementai yra prijungiamo tiesiogiai į sisteminį bloką.  Kai kurie  mano, kad tai nėra reikalingos dalys, tačiau ne  jų negalėtų  būti  atliekamas nei vienas veiksmas.  Tai yra minimalus rinkinys, kuris yra reikalingas tam, kad  būtų  atliekami darbai  naudojant kompiuterį. Tačiau žinoma galima  prijungti  ir kitus naudingus prietaisus, tai  kolonėlės,  spausdintuvas, kamera ir kita.  Kita rūšis tai yra  nešiojami kompiuteriai, kurie  yra pakankamai mažo dydžio. Tai  vientisas prietaisas, kuris turi ekraną ir smegenis, klaviatūrą su pelės pakaitalu, net yra integruotos kolonėlės. O viršutinėje  ekrano dalyje  yra  vaizdo kamera.

Kompiuteriai taip pat gali  būti planšetiniai, kurie dar pakankamai nesenai  įsiveržė į mūsų gyvenimą ir kiekvieną dieną vis labiau populiarėja.  Dažniausiai tai yra kompiuteriai, kurie  neturi klaviatūros, tačiau turi  jutiminį  ekraną, kurio skersmuo  nuo 7-10 colių.  Pradžioje  jie buvo gaminami  tik su Windows  Vista, tačiau  technologinę revoliuciją  šioje  srityje  įgyvendino puikiai žinoma įmonė Apple.  Kuri sugebėjo  nustebinti rinką, kai sėkmingai realizavo jutiminio  ekrano idėją su patogia  klaviatūra. Prieš tai  to nesugebėjo padaryti niekas.  Tačiau šie kompiuteriai turi  labai mažo galingumą procesorių. Nors labiausiai pažengę planšetiniai kompiuteriai turi  nešiojamų kompiuterių parametrus. Yra  ir  kitas variantas tai  kišeniniai kompiuteriai. Tai yra pati mažiausia kompiuterių rūšis. Šie mažyliai turėjo pereiti labai ilgą kelią nuo  skaičiuotuvų iki spalvotų mobilių prietaisų, kurie  turi  interneto prieigą.  Neverta  pirkti kišeninio kompiuterio, kuris turi  telefono  funkciją, kadangi iš jo nebus galima  skambinti, todėl šie  prietaisai nueina į antrą planą.

Taigi  dabar jūs žinote, kad kompiuteriai gali  būti įvairių  rūšių ir tik nuo jūsų priklauso kokį kompiuterį jūs pasirinksite.  Reikalas tas, kad kompiuterių  asortimentas šiuo metu yra labai didelis, jie turi įvairias konfigūracijas.  Galite pasirinkti tokį kompiuterį, kuris padės išspręsti verslo reikalus arba galite įsigyti variantą, kuris turi  galingą vaizdo kortą ir kelis gigabaitus  operatyvios  atminties, kad galėtumėte  žaisti įvairius  kompiuterinius  žaidimus.  Natūralu, kad daugelį žmonių labai jaudina klausimas, o kokios gi yra šių kompiuterių kainos. Jūs galite įsigyti kompiuterius, kurių kainos nepadarys kokios įtakos jūsų šeimos  biudžetui.  Stambiems ir nuolatiniams klientams vėliau būna taikoma  nuolaidų sistema.   Jei jūs norite įsigyti kompiuterį jums būtinai reikėtų  susisiekti  su mūsų vadybininkais ir  pasikonsultuoti  kokį kompiuterį geriau pasirinkti, kad jis pateisintu jūsų poreikius.  Kiekvienam  klientui yra  suteikiamas patikimas aptarnavimas ir  parduodami kompiuteriai, kurie maksimaliai atitiks jų individualius poreikius.

Daugiau informacijos rasite čia.

Nešiojami kompiuteriai darbui, pramogoms, laisvalaikiui

nešiojami kompiuteriai Darbas kompiuteriu itin palengvina žmogaus kasdienybę. Nešiojami kompiuteriai leidžia atlikti tūkstančius įvairiausių funkcijų, padeda atlikti įvairų darbą ir net smagiai praleisti laiką. Būtent dėl šių priežasčių šiandien kompiuteriai tampa būtinybe. Be jų sunku būti atlikti sudėtingą darbą, užmegzti socialinius santykius ir net siekti karjeros aukštumų.

Kompiuteris gali būti puikus pagalbininkas įvairiose gyvenimo situacijose. Tūkstančiai darbo vietų darbui prie kompiuterio, socialinių santykių plėtros galimybės bei asmeninio tobulėjimo perspektyvos – visas šias galimybes suteikia nešiojami kompiuteriai. Kadangi šie kompiuteriai yra nešiojami, juos patogu pasiimti su savimi į darbo vietą, studijas, keliones ir kitas vietas. Tai padidina produktyvumą, skatina pažinimą bei informacijos kaupimą. Nešiojami kompiuteriai sony vaio puikiai tinka visiems šiems užsiėmimas.

Interneto atsiradimas bei verslo persikėlimas į virtualią erdvę atvėrė kompiuterinės technikos raidą, tad šiandien nešiojami kompiuteriai yra tarsi būtinybė. Jie gali būti lengvai nešiojami iš vienos vietos į kitą, tad, priešingai nei stiliniai kompiuteriai, jie yra daug patogesni, mažesni ir lengvesni. Nešiojami kompiuteriai dell ar nešiojami kompiuteriai asus yra puikiai pritaikyti kiekvienam vartotojui ir dėl papildomų savo funkcijų gali įtikti net ir išrankiausiam pirkėjui. Būtent dėl šių savybių tai tapo prekėmis, kurias tūkstančiai žmonių siekia įsigyti internetu.

Taip, nešiojami kompiuteriai internetu parduodami jau ne vienerius metus ir tai itin populiarėjantis apsipirkimo būdas. Jei nori įsigyti pigų kompiuterį asmeniniam ar su darbo santykiais susijusiam naudojimui, pakanka interneto paieškos sistemoje atlikti paiešką su raktažodžiu, kuris gali būti – „nešiojami kompiuteriai akcija“. O ką daryti, jei naujam kompiuteriui trūksta pinigų? Tai ne bėda, kadangi nešiojami kompiuteriai išsimokėtinai parduodami beveik visiems pirkėjams. Taigi, jei neturi pinigų kompiuteriui šiandien, visuomet gali mažomis įmokomis susimokėti per ilgesnį laiko tarpą.

Aukštųjų technologijų raida įtakojo didžius pokyčius žmonių gyvenime. Dėka to, šiandien nešiojami kompiuteriai prieinami kiekvienam gyventojui. Didžiausias klausimas kyla tuomet, kai reikia išsirinkti tinkamą kompiuterį asmeniniam naudojimui. Nešiojami kompiuteriai žaidimams ir darbui pasirenkami skirtingai, tad svarbu žinoti, kam bus naudojamas naujasis kompiuteris, prieš jį įsigyjant. Svarbu atminti, jog naudoti nešiojami kompiuteriai gali pasiūlyti lygiai tokias pat specifikacijas kaip ir nauja prekė, tad rinktis reikia atsižvelgiant į savo asmeninius poreikius bei finansinę padėtį.

Ką turi Toshiba Satellite kompiuteriai, ko neturi konkurentai?

Toshiba kompiuteriaiTurbūt pastebėjote, kad elektronikos parduotuvių lentynose vis daugėja Toshiba kompiuterių. Ši įmonė jau ne pirmus metus gamina vienus iš pažangiausių kompiuterių, todėl nieko keisto, kad Satellite serijos nešiojami Toshiba kompiuteriai dabar tokie populiarūs. Apžvelkime perkamiausius šios serijos modelius, pavyzdžiui, Toshiba Satellite c855.

Šis Toshiba modelis susilaukė didelės sėkmės dar 2012 metais, kuomet buvo pirmą kartą išleistas. Tai 2.20 gHz procesorių turintis nešiojamasis kompiuteris, kuris pasižymi puikia optimizacija namų vartotojui. Dabar šis modelis kainuoja vos daugiau nei tūkstantį litų, tad galima drąsiai sakyti, kad šis Toshiba kompiuteris yra ekonominės klasės.

Išpakavus kompiuterį, visų pirma žvilgsnis užkliūna į baltu apsaugos sluoksniu apvyniotą ekraną – taip padaryta tam, kad kompiuterio monitorius nesusigadintų gabenant. Ir jeigu dauguma ekonominės klasės kompiuterių komplekte turi keletą kompaktinių diskų, tai šiuo atveju mes nieko neišvysime – visi programiniai dalykėliai, originaliai skirti šiam kompiuteriui, jau iš karto yra paruošta naudojimui, kadangi ji yra įrašyta į kietąjį diską.

Klaviatūra yra gana praktiškai sukurta – Control mygtukas yra pačiame kampe kairėje, kas tikrai labai patogu. Negana to, šis ekonomiškas, ne tiek daug ir kainuojantis kompiuteris turi ir skaičių klaviatūrą nuo 0 iki 9, kas yra gana neįprasta – juk dažniausiai skaičių klaviatūra būna suderinta kartu su lietuviškais (arba kitos kalbos) rašmenimis viršuje.

Bendrai aprašant dizainą ir išorinį praktiškumą verta pasakyti, kad šis kompiuteris nėra perkrautas nereikalingų mygtukų ir tikrai nėra taip, kad klaviatūroje yra daug tuščios, taip ir neišnaudotos vietos. Pats kompiuteris su savo 15.6 colių ekranu yra tikrai kompaktiškas, kaip dažniausiai Toshiba kompiuteriai ir būna. Turbūt dėl šios priežasties šios firmos kompiuteriai dabar yra itin populiarūs tarp žmonių, kurie daug keliauja bei verslininkų.

Kompiuterio programinis testavimas yra taip pat labai svarbus. Pavyzdžiui, kompiuterių entuziastai atidžiausiai pratestavo šio kompiuterio originalios baterijos pliusus ir minusus, o svarbiausia – ištvermę. Paaiškėjo, kad neįprastai ilgai baterija gali veikti tik tuo atveju, jeigu baterijos taupymo būsena yra įgalinta per BIOS. Tai reiškia, kad jokie Windows programiniai deriniai šiuo atveju nepadės. Tai yra gana unikalus reiškinys net ir ekonominės klasės kompiuterių pasaulyje.

Buvo pratestuota ir garso sistema. Jeigu žmogus perka Toshiba Satellite c855 kompiuterį filmų žiūrėjimo ir muzikos klausymo tikslams, tuomet galimas daiktas, kad tokios garso sistemos neužteks – reikės nusipirkti papildomas kolonėles. Problema yra ta, kad garsinė kompiuterio sistema atkuria tik aukštus dažnius, o viduriniai ir žemieji dažniai lieka kažkur už borto. Tačiau, šiais laikais tai ne problema – juk išorines kolonėles galima nusipirkti nebrangiai, net ir tikrai kokybiškas.

Naudojant kompiuterį ekonominiu rėžimu, įmanoma išlaikyti jį be įkrovimo net keturias valandas. Visgi, jeigu taupymo rėžimas nėra įjungtas ir jūs esate nustatę maksimalų ekrano švietimą, tuomet galimas daiktas, kad kompiuteris be įkrovimo teveiks pusantros valandos.

Apskritai, šis ir kiti Toshiba kompiuteriai siūlo tikrai puikius variantus namų vartotojams, norintiems kažko įspūdingiau, nei vidutiniškas nešiojamas kompiuteris, tačiau už tokią pačią mažą kainą. Daugiau apie Toshiba kompiuteris ir kitą techniką galite paskaityti Wiki puslapyje apie Toshiba firmą ir jos gaminius.

Populiariausios internetinių skelbimų prekės

mobileInternetiniai skelbimai tapo populiariausiu būdu ne tik atsikratyti senais arba nebenaudojamais daiktais, bet ir užsidirbti. Kasdien tūkstančiai žmonių peržiūri populiariausias skelbimų svetaines Lietuvoje, ieškodami mažesnių kainų už prekes, nei gali pasiūlyti parduotuvės. Verslininko gyslelę turintys jau seniai pastebėjo šios terpės piniginį potencialą ir pradėjo naudoti skelbimų svetaines kaip priemonę padidinti savo pajamas. Čia galiojantis principas paprastas: pirk pigiau – parduok brangiau, o skirtumas tavo. Belieka išspręsti vieną mažytę problemą. Ką gi vis dėlto pardavinėti?

Elektronikos prekės. Nešiojami kompiuteriai, planšetės, mobilieji telefonai, ausinės… Viskas, kas nauja, modernu ir „ant bangos“. Žmonės nuolatos vaikosi naujovių, bėda tik ta, kad naujovės (kol dar naujos) nepigiai kainuoja. Ypač parduotuvėse, kurios tiesiog privalo užsidėti didelį antkainį, kad išlaikytų pelningumą. Todėl liaudis keliauja ieškoti, kur pigiau – pas perpardavinėtojus skelbimų portaluose. Jų mobilieji telefonai, kompiuteriai ir planšetės nukonkuruoja parduotuves žymiu kainų skirtumu. Tačiau naujokui spekuliantui būtų sunku įsiveržti į šią rinka, nes ji jau seniai perpildyta senbuviais, žinančiais geriausius tiekėjus, geriausius reklamos būdus ir kitas paslaptis.

Rūbai. Dar viena labai pelninga rinka skelbimų portaluose. Ją taip pat būtų galima skirstyti į kategorijas: vyriški, moteriški rūbai, sportinė apranga, avalynė, proginė apranga ir t.t. Ši rinka reikalauja daug didesnio atidumo, nei, tarkime, mobilieji telefonai. Čia reikia atkreipti dėmesį į madas, sezoniškumą, dydžius. Neretai nauji rūbų pardavėjai paslysta ir renkasi rūbus tik pagal savo skonį, kuris labai dažnai neatitinka potencialių pirkėjų skonio.

Senienos. Labai siaura, paini ir sudėtinga, tačiau pelninga rinka. Čia darbuojasi tik tie, kurie nusimano arba patys yra tokių daiktų fanatikai-kolekcionieriai. Į šių prekių sąrašą įeina: seni pašto ženklai, monetos, senoviniai žaislai, kupiūros, ordinai, papuošalai, raktai ir visos kitos senienos. Kuo daiktas senesnis ir retesnis – tuo jis vertingesnis. Tačiau, kaip minėta, ši rinka reikalauja nemažai žinių ir išprusimo. Paprastas žmogus negali tikėtis būti nuovokesnis už patyrusį, nuo vaikystės pašto ženklus rinkusį veteraną, kuris žino kiekvieno jam į rankas papuolusio seno daikto vertę.