7 būdai, kaip optimizuoti savo WordPress internetinę svetainę

https://smartsale.lt/

Jei esate pradedantis verslininkas, galbūt ieškote platformos, kuri galėtų padėti išplėsti jūsų matomumą platesniam klientų ratui. Kalbant apie prekės ženklo žinomumą, žodžiai gali palikti ilgalaikį įspūdį, todėl „WordPress“ svetainėje dauguma verslo atstovų aktyviai veikia. Tai turinio valdymo svetainė, kuri tapo neatsiejama rinkodaros kampanijos dalimi dėl savo socialinės žiniasklaidos integravimo funkcijos.

Tačiau prieš naudojant „WordPress“ kaip verslo platformą reikia atsižvelgti į daugelį svarbių faktų:

Paieškos sistemos optimizavimas 

Naudokite geriausią SEO praktiką kartu su „WordPress“ papildiniais. Tai padės jūsų verslui padidinti prekės ženklo matomumą. Be to, pabandykite nustatyti aktyvų dalyvavimą ir kitose žiniasklaidos platformose, nes jos taip pat yra integruotos su „WordPress“ svetaine.

Mobilioji sąsaja

Šiais laikais dauguma žmonių pradėjo lankytis svetainėse savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Todėl jūsų „WordPress“ svetainei reikalinga patogi vartotojui skirta mobilioji sąsaja, kuria vartotojai galėtų naudotis nepatirdami jokių didelių sunkumų.

Saikingai rinkitės pluginus

Jei savo svetainėje naudojate daugybę papildinių, našumas gali būti lėtas. Taigi patartina naudoti tik pasirinktą papildinių, kurie naudojami dažnai, skaičių.

Konfigūracijos

Įdiegdami „WordPress“ savo interneto programų kūrimo serveryje, turite sukonfigūruoti tokias parinktis kaip komentarų skyriai, nuolatinės nuorodos ir SEO papildiniai. Tai padės jums tvarkyti savo svetainę taip, kaip norite.

Naudokite gerai įvertintą URL

Jei esate pasamdę „WordPress“ plėtros kompaniją, labai svarbu paprašyti jų naudoti aukštai įvertintas nuorodas, kurios galėtų pritraukti maksimalų srautą į jūsų svetainę. Nuorodos, kurios naudojamos jūsų „WordPress“ svetainėje, turi būti tinkamos, kad būtų užtikrintas jų optimizavimas.

Naudingas turinys

Naudingas turinys ilgainiui visada padarys jus nugalėtoju. Jei naudojate internetinių svetainių kūrimo paslaugą savo „WordPress“ tinklaraštyje, paprašykite jų pateikti patrauklų ir naudingą turinį savo klientams. Jūsų turinys turi suteikti galimybę pateikti informaciją, susijusią su jūsų tikslinių klientų poreikiais. Be viso to, turėtumėte visada suskaičiuoti turinį, kurį galite sukurti per metus.

Optimizuokite nuotraukas

Paveikslėliai gali pridėti vaizdinį patrauklumą jūsų turiniui. Todėl visada įsitikinkite, kad naudojate „WordPress“ svetainėje esančių vaizdų optimizavimo kriterijus. Pasinaudokite „WordPress“ miniatiūrų funkcija ir gaukite norimo dydžio vaizdą. Taip pat galite išbandyti keletą internetinių programų, išskyrus „Adobe Photoshop“, kad gautumėte aiškų ir modifikuotą vaizdą.

„WordPress“ iškyla kaip stipresnė platforma prekės ženklo populiarinimui ir žodžio apie įvairias paslaugas sklaidai. Jei taip pat tikite turinio galia, pasamdykite gerą internetinių svetainių kūrimo įmonę savo „WordPress“ turinio valdymui ir uždirbkite didesnį prekės ženklo matomumą.

Kam reikalingas paieškos optimizavimas?

paieškos optimizavimasSEO – žodžių junginio trumpinys, o jo angliškas terminas – „Search Engine Optimization“. Lietuvoje SEO yra žinomas pavadinimu kaip optimizavimas paieškos sistemoms.

Lietuvoje dažnai galima išgirsti klausimą: „kas yra seo?“. Dažnai žmonės apie seo paslaugas yra girdėję tik viena ausimi, kiti apie tai iš viso nieko nenutuokia, tad šio straipsnio tikslas ir yra paaiškinti kam reikalingas optimizavimas paieškos sistemoms.

Pasaulyje yra žinomos ne viena paieškos sistema. Populiariausios paieškos sistemos: Yandex, Baidu, Bing, Yahoo ir, žinoma, Google. Google paieškos sistema daugiausiai naudojasi europiečiai. Kiekvienas internautas renkasi paieškos sistemą pagal tai, kuri jam labiausiai patinka, kuri yra patogiausia. O paieškos sistemos reikalingos tam, kad žmonės kuo greičiau susirastų jiems reikiamą informaciją ar įmones, teikiančias tam tikras paslaugas bei prekes.

Seo paslaugų tikslas – iškelti tam tikrą kliento svetainę į pirmąsias paieškos sistemos vietas pagal tam tikrą raktažodį. Raktažodžio nustatymas – seo specialisto darbas.

Tam, kad interneto lankytojas rastų seo specialistų optimizuotą svetainę, yra atliekamos vidinė ir išorinė svetainės optimizacija. Taip pat atlikus gilius raktažodžių tyrimus, yra nustatomi tie raktažodžiai, kuriais dažniausiai lankytojai ieško kažkokių specializuotų prekių ar paslaugų. Tinkamai atliktas paieškos optimizavimas garantuoja tikslinę reklamą, didesnius lankytojų srautus į kliento svetainę, svetainės žinomumą, o verslui – pelningumą.

Paieškos optimizavimas reikalingas svetainėms, norinčioms turėti aukštus reitingus paieškos sistemoje. Aukšti reitingai didiną lankytojų skaičių, lankytojų skaičius didina  parduodamas paslaugas, o šios – pelną.