Logistika – galimybė paprasčiau gyventi

3PL logistikaSėkmingi verslininkai dažniausiai nedvejoja dėl logistikos paslaugų, kadangi jiems ir taip atrodo aišku, kad be logistikos nepavyks sėkmingai vystyti verslo. 3PL logistika savo paslaugas Lietuvoje siūlo jau gana seniai. Juolab, tokias paslaugas teikia ne viena įmonė, tad didelė galimybė jos atrasite tokias, kurios Jums labiausiai tinka. 3PL logistika geresnis pasirinkimas nei kad asmeninio sandėlio pirkimas, kurio kainos šiais laikais labai didelės. O net neverta kalbėti apie tai, kad reikia ir papildomai pasirūpinti įranga bei personalu, kurie galėtų padėti užtikrinti kokybišką sandėliavimo darbą.

Norėdami Jus paskatinti įvertinti privalumus – pateikiame pagrindinius pliusus, kurie yra neginčytini ir neabejotinai patys geriausi.

PIGUMAS. Trumpai paminėjome, kodėl kur kas geriau yra kreiptis į asmenis teikiančius logistikos paslaugas, o ne pačiam įsigyti sandėlius ir juose laikyti daiktus. Net ir patys didžiausi verslininkai naudojasi logistikos paslaugomis, kadangi taip yra kur kas pigiau, paprasčiau ir patogiau.

GREITIS. 3PL logistika garantuoja ir greitumą, daugeliui verslininkų norisi padėtas prekes atgauti labai greitai. Žinoma, kiekvienu atveju glaudžiai bendraujama su atsakingais asmenimis, kurie turi pasiruošti, kad konkrečiu metu bus paimamos konkrečios prekės. Tačiau galima pastebėti, kad logistikos įmonės dirba labai greitai ir pagalvotai, taigi galite būti tikras, kad prireikus prekių jas nesunkiai atgausite.

GARANTIJA. Daugelis įmonių suteikia garantiją, kad sandėliuojami daiktai bus saugiai padėti į jiems atitinkamas vietas ir nebus sugadinti net ir tokiu atveju, jeigu ilgą laiką lauks, kol bus paimami. Tokios garantijos leidžia kur kas labiau pasitikėti logistikos įmone. Svarbiausia, kad sąlygose viskas aptariama,tad galite būti tikras, kad teisiškai būsite apsaugotas.

PATOGUMAS. Logistikos įmonės turi ir puikų personalą, kuris išmano kaip teisingai sudėti ir suklasifikuoti prekes ir kokybišką įrangą, kuri padeda tas prekes kvalifikuoti paprasčiau, greičiau ir patogiau.

Tai, kad 3LT logistika verslininkams labai sumažina galvos skausmą yra akivaizdu. Svarbiausia, kad pasirinktumėte tą įmonę, kurios pasiūlymai Jums tikrai labiausiai tiktų. Logistika yra neatsiejama nuo sėkmingo verslo.

Krovinių gabenimas. Technologinės naujovės

krovinių gabenimas

Seniau krovinių gabenimas kėlė didelę dilemą ar krovinys atvyks sveikas ir laiku, žinoma, nuo to laiko kai siuntos buvo gabenamos senais, mediniais laivais, viskas pasikeitė. Dabar nereikia bijoti ar vežėjui viskas gerai, ar krovinys sveikas, o gal klientas nepatenkintas gautos paslaugos kokybe, nes susisiekimas šiandien yra itin modernus ir toks tobulas, kad galime viską sužinoti per kelias sekundes. Kai šiuolaikiniai vežėjai galvoja, kaip čia pervežti krovinį mažomis sąnaudomis, kad klientas būtų patenkintas, kiti mat džiaugiasi tuo, kad investavo į informacines technologijas. Dabar bendrauti transporto vadybininkui su vairuotoju yra itin paprasta ir pigu, nes naudojama išteklių kontrolė , kuri leidžia abiem pusėm susirašinėti.

Logistikos vadybininkas, ekspeditorius ar kas tik yra susijęs su krovinių gabenimo procesu gali perduoti žinią, svarbius dokumentus, kelionės maršrutą, informaciją tiesiog paskirtam vairuotojui į planšetę. Šiuo atveju visi svarbūs pranešimai yra saugomi archyve, todėl yra žinoma, kada ir kas siuntė pranešimą vairuotojui, ir koks buvo jo atsakymas. Žodžiu, viskas yra matoma ir jei viena pusė ištrins susirašinėjimą, kita gali jį turėti.

Taip pat labai geras šios sistemos veikimo principas yra tas, kad krovinių gabenimas gali būti sekamas tiesiogiai, realiu laiku. Nes vairuotojui gavus kelionės maršrutą į planšetinį kompiuterį, sistema automatiškai sugeneruoja navigaciją jo link ir tuo pačiu metu rodo maršrutą siuntėjui, šiuo atveju vadybininkui. Ypač tai gera paslauga tiems, kurie nuolat naudoja vis kitokius pasikrovimo ir išsikrovimo adresus arba tiems, kurie yra nauji vairuotojai bei dar gerai nesigaudo maršrute.

Komunikacija tarp vadybininko ir vairuotojo, tokia pat svarbi kaip ir krovinių gabenimas, todėl efektyvus bendravimo būdas yra itin svarbus ir pačiai įmonei. Šią sistemą nėra sunku įsidiegti, o prie jos galima priprasti ir adaptuotis vos per kelias dienas. Prie sistemos lengvai prisitaiko net tie, kurie su išmaniosiomis technologijomis sunkiai susitvarko. Tai labai patogi sistema transporto vadybininkui ar ekspeditoriui, nes jis žinią gali išsiųsti vienam arba visiems vairuotojams vienu metu. Tokia bendravimo sistema leidžia pigiau bendrauti tarpusavyje nei SMS žinutėmis, nes simbolių kiekis nėra skaičiuojamas. Neribotos paslaugos galimybės leidžia lengviau atlikti svarbius procesus, kurie yra reikalingi sėkmingai pervežant krovinius.