Ką simbolizuoja mėlyna ir ryškiai žalia spalva euroecredit.lt svetainėje?

eurocredit.lt

Paviršutinis ir filosofiškas požiūris – skirtingi dalykai. Štai apsilankius kokioje nors interneto svetainėje galima pasakyti „gražu“ ar „negražu“, „patogu“, „nepatogu“ ir t. t. Arba įvertinti viską per filosofinę prizmę. Besidomint kreditais ir užsukus į https://euroecredit.lt/ dėmesys atkreipiamas į mėlyną ir ryškiai žalią spalvą (kurią galbūt apibūdintume ir kaip salotinę).

Ką simbolizuoja mėlyna ir ryškiai žalia spalva minėtoje svetainėje? Apie tai pakalbėsime, bet pirmiausia – apie spalvų reikšmę rinkodaros procesuose. Kaip manote, į ką atsižvelgiama kuriant prekės ženklo įvaizdį, logotipą, interneto svetainės ar įmonės biuro dizainą? Labai svarbu, kokios yra spalvos. Kiekviena reiškia šį tą savito. Vienokie ar kitokie spalviniai sprendimai padeda kurti prekės ar įmonės identitetą, geriau pozicionuoti rinkoje.

Apie spalvas kalbama ir, pavyzdžiui, renkantis automobilį. Bėgant metams kinta ir populiariausių dažymo variantų tendencijos. Automobiliai, beje, taip pat labai glaudžiai susiję su marketingu, su tam tikromis formuluojamomis ir formuojamomis vertybėmis, reklaminėmis žinutėmis.

Derinys. Ką simbolizuoja mėlyna ir žalia?

Grįžtame prie euroecredit.lt spalvinės gamos. Mėlyna ir žalia. Ką gi jos reiškia? Kaip galima interpretuoti? O gal šis derinys pasirinktas visiškai atsitiktinai?

Mėlyna – sąžiningumas, lojalumas. Tai didelės dalies žmonių mėgstamiausia spalva. Ar kreditus teikiančiai įmonei toks pasirinkimas tinkamas? Netgi labai – juk sąžiningumas ir lojalumas aktualus kiekvienam paslaugų teikėjui.

Ką simbolizuoja žalia? Tai gamta ir džiaugsmas, branda. Gamta ir kreditai galbūt nelabai susiję, tačiau su kitais dviem dalykais sąsajų galima atrasti. O žinote, kas svarbiausia? Žalia taip pat asocijuojasi ir su pigumu – vadinasi, susidaro įspūdis, kad kreditai turėtų būti su palankiomis palūkanomis. Ne tik turėtų – taip ir yra.

Aptarus spalvų reikšmę galima teigti, kad https://euroecredit.lt/ pasirinkimas taiklus, padedantis perteikti norimą žinutę ir reprezentuojantis svarbias ypatybes. Beje, reikėtų paminėti, kad tinkamai parinktos spalvos ir apskritai estetiškas interneto svetainės dizainas – tai ne vien patrauklumas, bet ir patogumas lankytojams. Juk malonaus dizaino puslapiai greitai įvertinami, juose patogiau naršyti. Labai svarbu ir protingas meniu išdėstymas. Kitaip sakant, derinys lemia gerą visumą.

 

 

 

 

Kreditai kompiuteriams ar lizingas?

kreditaiJei jums prireikė kompiuterio arba spausdintuvo „čia ir dabar“, ką ketinate daryti? Iš kur gausite pinigų, jei visas išlaidas jau esate suplanavę? Variantų yra bent du. Pirmasis – pirkti lizingu. Aišku, jei neturite kitų įsipareigojimų bankams ir kitoms institucijoms. Sprendimas suteikti jums lizingą gali užtrukti, todėl įsigysite kompiuterį per keletą dienų. Jei tiek galite laukti, šis variantas jums tinkamas.

Antrasis būdas – kreditai. Jums reikia tik paimti norimą sumą ir nustatyti, per kiek laiko grąžinsite. Kreditai išduodami labai greitai ir sparčiai, tad jau po valandos galėsite eiti į parduotuvę ir įsigyti kompiuterį. Pigu.lt – yra bene vienintelė elektroninė parduotuvė, siūlanti atsiimti prekes jau po pietų, jei užsakote iki 14 valandos. Aišku, jei prekės yra sandėlyje. Jei reikia kompiuterio skubiai, geriau pirkti iš jų – taip ir sutaupysite, ir tą pačią dieną gausite naują kompiuterį ar kitą kompiuterinės šeimos atstovą.

Kas apsimoka labiau?

Čia jau panyrame į skaičiavimus. Lizingas suteikia galimybę pirkti išsimokėtinai – skola atiduodama per 6-18 mėnesių. Mėnesinės palūkanos – apie 15% plius administravimo mokesčiai.

Kreditai išduodami kiek kitaip. Jų mėnesinės įmokos kiek didesnės, tačiau čia svarbios ir kitos sąlygos, pavyzdžiui, administravimo mokesčiai, galimybės pratęsti grąžinimo terminą, galimybė sumokėti likusią sumą iš karto.

Bet kuriuo atveju, prekės „pabrangimas“ garantuotas – atiduosite daugiau, nei ta prekė buvo įkainota parduotuvėje. Kompiuteriams tokia praktika itin skausminga, nes po 6 mėnesių tas pats kompiuteris gali kainuoti jau 30% mažiau, tad jausitės smarkiai permokėję. Bet ką padarysi, kai reikia greitai ir iš karto, o piniginėje vėjai švilpauja…

Tiek lizingas, tiek greitieji kreditai reikalauja atsakingo skolinimosi. Visada ieškokite būdų be jų apsieiti ir tik tada ryžkitės rimtiems ir ilgalaikiams finansiniams įsipareigojimams. Atminkite, kad tai ne žaidimas, ne eilinis triukas su pinigais. Tai rimta veikla, turinti dar rimtesnes pasekmes jums ir jūsų šeimai. Jei kompiuteris reikalingas tik trumpam laikui, gal įmanoma jį pasiskolinti? Juk visada galima kreiptis į draugus pagalbos, o tik tada jau į greitųjų kreditų bendroves, kurios pasiruošusios padėti, bet ar jūs pasiruošę tokią pagalbą priimti?