Kaip kompiuteryje palengvinti darbą su PDF dokumentais?

Kaip kompiuteryje palengvinti darbą su PDF dokumentais?

Pasaulyje skaitmenizacijos procesams įgaunant didžiulį pagreitį, „popierizmo“ mastai sparčiai sumažėjo. Daugybė didžiausių korporacijų savo procesus perkėlė į skaitmeninę erdvę, popierinius bei PDF ir kitų formatų dokumentus konvertuodami į skaitmeninius dokumentus.

Abbyy FineReader – daugelio įmonių pasaulyje gerai žinomas pagalbininkas šiuo svarbiu klausimu inovacijų srityje, padėjęs automatizuoti procesus ir optimizuoti įmonių kaštus. Tai optinio atpažinimo programinė įranga, leidžianti bet kokius popierinius ar PDF failus konvertuoti į redaguojamus formatus. Šios programos pagalba taip pat galima PDF failus konvertuoti į kitus – „Word“, „Excel“ bei kitus formatus ir juos redaguoti šiuose formatuose.

Įmonės, dirbančios su dideliais dokumentų kiekiais, kurios susiduria su tekstinio turinio taisymu, redagavimu, ši programa yra kaip tik jums. Jos pagalba galėsite net ir patį seniausią, nekokybišką tekstinio failo vaizdą paversti į redaguojamą formatą. Tuo pačiu galėsite ištaisyti klaidas, sujungti kelis atskirus failus į vieną, išskirti atskiras pastraipas neperrenkant teksto ranka.

„FineReader“ programos veikimo principas toks, kad jis atpažįsta bet kokį tekstą, pažymėdamas tas vietas, kurių OCR variklis nesugebėjo tiksliai atpažinti. Tokiu būdu turite galimybę patikrinti tas vietas ir įsitikinus, kad viskas teisinga, patvirtinti, o priešingu atveju – ištaisyti ir naujai išsaugoti. Tai reiškia, kad ši programa praktiškai neleidžia palikti klaidų ir palengvina bet kokį darbą su PDF dokumentais.

Dar daugiau, naudojimasis tam tikrais programinės įrangos moduliais leidžia dokumentus ne tik konvertuoti, redaguoti, tačiau ir apsaugoti, kompiuterizuoti bei skenuoti su OCR. Taip pat ir palyginti dokumentus skirtingais formatais, parengti juos tolesniam apdorojimui. Tai neabejotina pagalba kompanijoms, dirbančioms su didelės apimties dokumentais, kurios informaciją reikalinga apdoroti.

Įvairūs Abbyy optinio atpažinimo moduliai naudojami įvairiuose projektuose ir gali būti komplektuojama su daugelio gamintojų įranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *