Etikečių spausdintuvai: kaip išsirinkti?

Etikečių spausdintuvai: kaip išsirinkti?

Etikečių spausdinimas – tai kasdienis darbas daugelyje įmonių, be kurio neįsivaizduojama sėkminga verslo veikla. Todėl labai svarbu, kad etiketes spausdintų kokybiška ir patikima technika. Rinkoje siūlo etikečių spausdintuvai, kurie gali išspręsti šį klausimą, jeigu Jūsų įmonėje nuolat reikalingas prekių ženklinimas ir etikečių ar čekių spausdinimas. Tačiau kaip pasirinkti tą aparatą, kuris geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius?

Įvertinkite savo poreikius

Etikečių spausdintuvai gali būti labai skirtingi. Nuo nedidelių nešiojamų mobilių spausdintuvų, kurie spausdina nedidelius etikečių kiekius iki pramoninių, galinčių dirbti ištisomis paromis. Todėl jeigu svarstote apie tokį aparatą, pirmiausia, turėtumėte įvertinti, koks yra etikečių poreikis. Jeigu esate nedidelė įmonė, kurioje reikia mažo kiekio etikečių ir gana retai, verta rinktis paprastą stacionarų spausdintuvą. Jo techninių savybių tikrai pakaks Jūsų poreikiams įgyvendinti, o kartu tai nebus brangiai kainuojantis aparatas.

Kitas dalykas, jeigu Jūsų įmonėje etikečių spausdinimas – yra masinis dalykas ir etikečių Jums reikia labai daug. Arba jeigu Jums reikalingas įvairus prekių ženklinimas. Tokiu atveju geriausiai rinktis pramoninį spausdintuvą, kuris pajėgus spausdinti masinius kiekius.

Papildomos funkcijos

Įprasti etikečių spausdintuvai spausdina skirtingų dydžių ir formų etiketes. Tačiau kartais verslas ieško kažko išskirtinio. Modernūs ir brangesni spausdintuvai gali pasiūlyti ir papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, šiuolaikiniai pramoniniai aparatai leidžia redaguoti jau įvesta etiketės tekstą, kad pasikeitus prekės charakteristikai ar sudėčiai, nereikėtų į sistemą per naujo vesti visos informacijos. Be to, pramoniniai spausdintuvai gali spausdinti spalvotai arba netgi įgyvendinti spaudos darbus ant tekstilės. Jeigu Jums svarbios šios ar kitos papildomos funkcijos, dar prieš ieškant spausdintuvo, reikėtų kreiptis į profesionalius gamintojus ir pasikonsultuoti, kurie aparatai atitinka Jūsų lūkesčius.

Verslininkai, pirmą kartą ieškantys spausdintuvo, ne visuomet žino, kuo vienas aparatas skiriasi nuo kito. Todėl verta pasidomėti, kurie prekės ženklai yra geriausiai vertinami ir rinktis tik patikimo gamintojo aparatus.

Kaip prižiūrėti etikečių spausdinimo aparatą?

Tai labai svarbus klausimas tais atvejais, kai įsigyjamas brangus spausdinimo aparatas ir jis turi veikti daug bei be nesklandumų. Jeigu neturite įmonėje techniko, suprantančio apie šių aparatų veiklą, geriausia būtų pasidomėti pardavėjo, ar jie neteikia spausdintuvų priežiūros paslaugos. Tai geras pasirinkimas, nes aparatui sugedus, visuomet bus žmogus, kuris galės problemą išspręsti. Be to, profesionalus darbuotojas už Jus pasirūpins reikalingais atnaujinimais ar programavimo darbais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *