IT straipsniai

IT straipsniai

IT sritis Lietuvoje vystosi bene sparčiausiai, tad natūralu, kad tiek daug dėmesio tenka būtent šiam sektoriui. Nors ir trūksta programuotojų, tačiau kol kas vis dar sugebame aktyviai dirbti su savais resursais ir jėgomis.

Kylantis startupų judėjimas IT sričiai labai smarkiai padeda tiek ryšių su visuomene prasme, tiek edukacine, tiek finansine. Dar turime potencialo pasaulio investuotojų akyse, todėl jie mūsų kraštą laiko itin palankiu investicijoms.

El. komercija taip pat Lietuvoje vis dar auga. Su grupinių nuolaidų portalais išpopuliarėjo pirkimas internetu, todėl artimiausiu metu reikės užimti kitas aukštumas – prekiaujant tais daiktais, kuriuos paprastai reikia paliesti, pasimatuoti. Tai didžiausias iššūkis lietuviškai el. komercijai, kuri tapo smulkaus verslo kilimo pagrindu.

Lietuvoje atsirado naujas juridinis asmuo – Mažoji bendrija. Jai įkurti nereikia kapitalo, rizika nedidelė, todėl daugybė žmonių bandys pradėti savo verslą jau 2013 metais. Mes norime jiems padėti skleisdami žinia apie juos ir jų siūlomus produktus bei paslaugas. Štai tuo tikslu ir pristatome save – naują IT ir el. komercijos puslapį.

Padėsime jums populiarinti savo verslą ir susirasti klientų. Žinome, kaip tai daroma, todėl galite mumis pasitikėti…

One comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *