Reikalingas iPhone remontas? Kur kreiptis ir ko tikėtis?

Reikalingas iPhone remontas? Kur kreiptis ir ko tikėtis?

iphone remontasMobiliųjų telefonų remonto paslaugos – sparčiai Lietuvoje besiplėčianti rinka, mat vis daugiau klientų susiduria su telefonų gedimais, tačiau nenori ieškoti naujo aparato, todėl kreipiasi į meistrus, galinčius išspręsti problemas. Jei paprastą telefoną su „Android“ programine įranga galima nunešti į bet kurį remonto saloną, tai iPhone remontas, regis atliekamas toli gražu ne bet kur. Tad kaip išspręsti sugedusio telefono problemą?

Kreiptis į garantinį

Žinoma, jog geriausias ir efektyviausias sprendimas yra kreiptis į gamintojo saloną. Ir Lietuvoje yra „Apple“ ženklo atstovybė, kuri užtikrina profesionalią ir tinkamą klientų aptarnavimo sistemą. iPhone telefonai tuo ir traukia pirkėjus, nes tai savotiška bendruomenė su atskira politika. Todėl šio prekinio ženklo gaminiai yra susiję, jų detalės negali būti pritaikyti kitų prekės ženklų gaminiams. Tad ir iPhone remontas gali tapti rimtu iššūkiu, jei nežinote apie šio gamintojo saloną.

Kodėl verta kreiptis į gamintoją?

Pirmiausia todėl, kad visame pasaulyje žinoma kompanija stengiasi pateisinti visus klientų lūkesčius ir užtikrina aukščiausios kokybės aptarnavimo lygį. Tai reiškia, jog iPhone 5 remontas ar kito modelio remontas „Apple“ salone jums greičiausiai visiškai nieko nekainuos. Tai užtikrina gamintojas. Be to, dažniausiai šios prekės ženklo gaminiai turi labai ilgą garantinį laikotarpį, tad dėl remonto Jums nebereikia sukti galvos ir skaičiuoti savo finansų.

Be to, tikėtina, jog palikus telefoną taisymui salone, Jums bus išduotas pakaitinis telefonas. Žinoma, taip pat šios įmonės gaminys. Tai leidžia šiek tiek sumažinti nemalonumų, kurie užklumpa sugedus telefonui. Juolab, kad ne reto iš mūsų kasdienybėje telefonas jau atlieka gerokai daugiau funkcijų nei tik susisiekimo priemonė. Dažnai tai ir darbo įrankis, ir naujienų šaltinis.

Rinktis specialistus

Žinoma, ne visuomet yra galimybė telefoną palikti remontui salone. Tais atvejais, kai Jums reikia greitesnės pagalbos, iPhone remontas gali būti atliekamas ir paprastesnėje meistrų taisykloje. Ankščiau tokių taisyklų, kur būtų taisomi iPhone telefonai buvo sunku surasti, tačiau pastaruoju metu jų jau daugėja. Be to, yra salonų, kur atlikus remontą, darbams suteikiamas garantinis laikotarpis. Tai leidžia Jums būti tikriems, jog darbas atliktas profesionaliai, o pasirodžius brokui, susigrąžinti sumokėtus pinigus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *