Kaip išmokti modeliuoti gaminius su SolidWorks

Kaip išmokti modeliuoti gaminius su SolidWorks

solidworks mokymai

Projektuoti įvairius gaminių, statinių ir mechanizmų brėžinius visada buvo didžiulis iššūkis. Prieš 50 metų mokyklose buvo mokomasi braižybos ir tai tikrai nebuvo mėgstamiausia disciplina net tiems, kuriems geometrija ir piešimas sekėsi visai neblogai. Atsiradus kompiuteriams, projektavimas persikėlė būtent į virtualiąją aplinką, kuri gali atlikti tikslius skaičiavimus ir parodyti tam tikrus brėžinio pjūvius. Taip atsirado CAD programos. Niekam ne paslaptis, kad AutoCAD Lietuvoje buvo ir yra viena populiariausių programų, kuria inžinieriai, architektai, mokslininkai kūrė savo detales, mechanizmus ir kitus brėžinius. Atsiradus pažangioms frezavimo staklėms, robotizuotoms gamybos mašinoms, prireikė žmonių, galinčių greitai ir tiksliai suformuoti joms užduotis. SolidWorks ir yra viena tų programų, kuria apdoroti brėžiniai yra perduodami staklėms ir tampa realiomis detalėmis.

Išmokti modeliuoti ir paruošti gatavus brėžinius staklėms galima tik gerai suprntant programą ir žinant visus principus. Kaip grafikos dizaineris turi mokėti naudotis populiariausiomis vektorinės grafikos kūrimo programomis, taip ir inžinierius, dirbantis prie CNC staklių turi mokėti naudotis CAD programomis. SolidWorks yra viena iš paprastesnių ir greitai išmokstamų programų, tačiau būtini specialūs kursai žmonėms, kuriems reikia su staklėmis dirbti nuolatos.

Apie SolidWorks kursus galima sužinoti plačiau šiame puslapyje: https://www.techacademy.lt/solidworks-advanced-mokymai/

Žmonės, išklausę tokių kursų, po jų tikrai galės paruošti gamybai nesudėtingas detales. Būkime atviri – iš karto po kursų prie sudėtingų projektų nesėda net ir talentingiausi studentai. Reikalinga patirtis, įgudimas ir gilesnis išmanymas. Tas galioja ne tik SolidWorks, bet ir kitiems kursams, kad ir fotografavimo.

Paprastai SolidWorks kursai vyksta gana intensyviai. 5 dienas po 4 valandas po darbo. Jie yra skirti daugiausiai jau dirbantiems žmonėms, norintiems pagilinti savo bazines žinias ir pritaikyti gautą praktiką tiesioginiame savo darbe. Nenuostabu, kad dažniausiai tokius kursus apmoka įmonės, kuriose darbuotojas dirba, nes kaina yra gana nemaža. Aišku, kursų sukuriama vertė itin didelė, nes gerai apmokytas darbuotojas dirba efektyviai ir gali netrukus imtis ir sudėtingų projektų.

Kursus veda SolidWorks specialistai, kurie turi ilgametę praktinio darbo su šia programa patirtį, todėl jiems galima užduoti ir tikslius klausimus dėl tam tikrų funkcijų. Tai vertingi kursai visomis prasmėmis visiems, kas dirba inžinerijos ir gamybos srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *