Kompiuterių korpusai – pagal kiekvieno poreikius

Kompiuterių korpusai – pagal kiekvieno poreikius

Silver Laptop

Stacionarūs kompiuteriai vėl grįžta į madą, kadangi sutinkama, kad nešiojami toli gražu ne tokie galingi, matymas per juos dažniausiai ne tokios geros raiškos, tad ir atliekamos  funkcijos yra ribotos. Jeigu ieškote gero stacionaraus kompiuterio – tokiu atveju daugiau Jūsų dėmesio turėtų sulaukti korpusai, kurie lemia pačios įrangos funkcionalumą.

Juk reikia vertinti, kokia techninė įranga telpa, kokie mygtukai bei lemputės yra, kokios USB jungtys bei kiti aspektai, kurie gali užtikrinti sklandų naudojimąsi sistema.

Korpuso formos ir dydžio vertinimas

Gana svarbus pasirinkimo aspektas yra susijęs su korpuso dydžiu bei forma, o kadangi šiuo metu rinkoje galimybių yra labai daug ir visos jos skirtingos – greta šių aspektų turi būti vertinamos ir lyginamos kitos charakteristikos.

Žinoma, kuo korpusas yra didesnis – tuo daugiau diskų jame galima talpinti, tad tai dažniausiai suteikia sistemai ir daugiau funkcionalumo, žinoma, saugumo, kuris šiuolaikiniuose kompiuteriuose laikomas prioritetu.

Korpuso dydžio apibūdinimui naudojamos sąvokos:

  1. FULL TOWER
  2. MIDTOWER
  3. MINITOWER

Greta dydžio vertinama ir forma, kuri dažniausiai yra vertikali, tačiau ir čia pasirinkimas – kur kas platesnis bei įvairesnis. Formos vertinimas dažniausiai susijęs tik su estetika, tad čia nereikia ieškoti detalesnių charakteriniu.

Diskų dėtuvių skaičius

Kaip jau minėjome, kuo korpusas yra didesnis – tuo daugiau diskų dėtuvių telpa. Tačiau šiuo atveju svarbiausia yra įvertinti savo poreikius, kadangi tikrai neverta mokėti už tai, ko realiai Jums net nereikės.

Dažniausiai komponuojamos trys dėtuvės, tačiau galima rasti ir daugiau, kurios dažniausiai reikalingos profesionaliam naudojimui.

Maitinimo tiekimo vertinimas

Korpusai taip pat detalizuojami ir pagal energijos perdavimo galimybę, kuri yra gali būti integruota arba ne. Pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno asmens sprendimo ir tuo pačiu reikalingos įrangos funkcionalumo. Dažniausiai integruoto maitinimo korpusai, kurie kainuoja labai pigiai – blogas pasirinkimas, kadangi jų funkcionalumo laiko tarpas, tikėtina, bus ribotas. Šiuo atveju reikalinga didesnė investicija, jeigu reikalinga sistema su integruotu maitinimu.

Prastos kokybės maitinimo blogai dažniausiai tarnauja trumpai, greitai genda, tad būtent tai yra sfera, kuri reikalauja didesnių investicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *