Ką turi Toshiba Satellite kompiuteriai, ko neturi konkurentai?

Ką turi Toshiba Satellite kompiuteriai, ko neturi konkurentai?

Toshiba kompiuteriaiTurbūt pastebėjote, kad elektronikos parduotuvių lentynose vis daugėja Toshiba kompiuterių. Ši įmonė jau ne pirmus metus gamina vienus iš pažangiausių kompiuterių, todėl nieko keisto, kad Satellite serijos nešiojami Toshiba kompiuteriai dabar tokie populiarūs. Apžvelkime perkamiausius šios serijos modelius, pavyzdžiui, Toshiba Satellite c855.

Šis Toshiba modelis susilaukė didelės sėkmės dar 2012 metais, kuomet buvo pirmą kartą išleistas. Tai 2.20 gHz procesorių turintis nešiojamasis kompiuteris, kuris pasižymi puikia optimizacija namų vartotojui. Dabar šis modelis kainuoja vos daugiau nei tūkstantį litų, tad galima drąsiai sakyti, kad šis Toshiba kompiuteris yra ekonominės klasės.

Išpakavus kompiuterį, visų pirma žvilgsnis užkliūna į baltu apsaugos sluoksniu apvyniotą ekraną – taip padaryta tam, kad kompiuterio monitorius nesusigadintų gabenant. Ir jeigu dauguma ekonominės klasės kompiuterių komplekte turi keletą kompaktinių diskų, tai šiuo atveju mes nieko neišvysime – visi programiniai dalykėliai, originaliai skirti šiam kompiuteriui, jau iš karto yra paruošta naudojimui, kadangi ji yra įrašyta į kietąjį diską.

Klaviatūra yra gana praktiškai sukurta – Control mygtukas yra pačiame kampe kairėje, kas tikrai labai patogu. Negana to, šis ekonomiškas, ne tiek daug ir kainuojantis kompiuteris turi ir skaičių klaviatūrą nuo 0 iki 9, kas yra gana neįprasta – juk dažniausiai skaičių klaviatūra būna suderinta kartu su lietuviškais (arba kitos kalbos) rašmenimis viršuje.

Bendrai aprašant dizainą ir išorinį praktiškumą verta pasakyti, kad šis kompiuteris nėra perkrautas nereikalingų mygtukų ir tikrai nėra taip, kad klaviatūroje yra daug tuščios, taip ir neišnaudotos vietos. Pats kompiuteris su savo 15.6 colių ekranu yra tikrai kompaktiškas, kaip dažniausiai Toshiba kompiuteriai ir būna. Turbūt dėl šios priežasties šios firmos kompiuteriai dabar yra itin populiarūs tarp žmonių, kurie daug keliauja bei verslininkų.

Kompiuterio programinis testavimas yra taip pat labai svarbus. Pavyzdžiui, kompiuterių entuziastai atidžiausiai pratestavo šio kompiuterio originalios baterijos pliusus ir minusus, o svarbiausia – ištvermę. Paaiškėjo, kad neįprastai ilgai baterija gali veikti tik tuo atveju, jeigu baterijos taupymo būsena yra įgalinta per BIOS. Tai reiškia, kad jokie Windows programiniai deriniai šiuo atveju nepadės. Tai yra gana unikalus reiškinys net ir ekonominės klasės kompiuterių pasaulyje.

Buvo pratestuota ir garso sistema. Jeigu žmogus perka Toshiba Satellite c855 kompiuterį filmų žiūrėjimo ir muzikos klausymo tikslams, tuomet galimas daiktas, kad tokios garso sistemos neužteks – reikės nusipirkti papildomas kolonėles. Problema yra ta, kad garsinė kompiuterio sistema atkuria tik aukštus dažnius, o viduriniai ir žemieji dažniai lieka kažkur už borto. Tačiau, šiais laikais tai ne problema – juk išorines kolonėles galima nusipirkti nebrangiai, net ir tikrai kokybiškas.

Naudojant kompiuterį ekonominiu rėžimu, įmanoma išlaikyti jį be įkrovimo net keturias valandas. Visgi, jeigu taupymo rėžimas nėra įjungtas ir jūs esate nustatę maksimalų ekrano švietimą, tuomet galimas daiktas, kad kompiuteris be įkrovimo teveiks pusantros valandos.

Apskritai, šis ir kiti Toshiba kompiuteriai siūlo tikrai puikius variantus namų vartotojams, norintiems kažko įspūdingiau, nei vidutiniškas nešiojamas kompiuteris, tačiau už tokią pačią mažą kainą. Daugiau apie Toshiba kompiuteris ir kitą techniką galite paskaityti Wiki puslapyje apie Toshiba firmą ir jos gaminius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *