Naujausiomis technologijomis paremta ateities renginių vizija

Naujausiomis technologijomis paremta ateities renginių vizija

renginiu-vizijaRenginių organizavimas, kaip ir daugelis verslų, labai sparčiai pradeda naudotis naujausių technologijų teikiamais privalumais. Žvilgtelėkime, kokia yra naujausiomis technologijomis paremtą ateities renginių vizija ir kokią ją mato savo srities profesionalai.

Jau šiandien mums nėra nieko keisto, kai planuojamo renginio reklamai nebenaudojamos tradicinės marketingo priemonės – televizija, laikraščiai, skelbimai spaudoje ar skrajutės į realias pašto dėžutes. Tūkstantines auditorijas galima surinkti sumaniai paskleidus žinutę keliuose socialiniuose tinkluose, el. paštu ar renginiams skirtose mobiliosiose aplikacijose, kurių daugėja kiekvieną dieną ir jos žaibiškai populiarėja. Gera renginių vizija, įdomi idėja socialiniame tinkle keliauja panašiai kaip „iš lūpų į lūpas“ realiame gyvenime. Draugai ir bendraminčiai, kolegos pažįstami vis dažniau pasitelkia socialinius tinklus, kad būtų galima sukviesti svečius į renginį. Tam skirti specialūs puslapiai, kuriuose nurodoma data, vieta, dalyvaujančių žmonių skaičius, renginio dalyviai ir organizatoriai komunikuoja, keičiasi idėjomis ir matoma bendra organizuojamų renginių vizija.

Einant Lietuvos sostinės senamiesčiu jau dabar nebereikia nieko planuoti iš anksto, poreikius atitinkantys ir populiariausi renginiai su gerai iškomunikuota renginių vizija surandama tiesiog per keletą minučių. Įsijungus išmaniajame telefone įdiegtą programėlę, ji parodo, kur aplink Jus, kokiais atstumais vyksta įvairūs renginiai. Greitai bus galima įsigyti bilietą į norimą tiesiog telefonu ir po 5 min. jame šėlti. Išmanuoju įrenginiu padarytos nuotraukos automatiškai keliauja į žmogaus profilį socialiniame tinkle ir grįžus galima pasidalinti labiausiai patikusiomis nuotraukomis su draugais. Apie būsimą renginį, kuris atitinka žmogaus mėgstamų renginių profilį, sistema informuoja automatiškai el. paštu.

www.renginiu-organizavimas.lt – naujųjų technologijų panaudojimo tiek organizuojant, tiek planuojant ir vedant renginius, entuziastai. Anot renginių organizavimo profesionalų, šiandien naujausios technologijos ženkliai prisideda prie renginių organizavimo verslo sėkmės. Mobiliosios aplikacijos leidžia tinkamai išreklamuoti ir paskleisti apie renginį Socialiniai tinklai ir medijos, el. marketingas, blogai ir patariamieji informaciniai puslapiai renginių organizavimo įmonėms, kurios naudojasi naujausiomis technologijomis,  tampa išskirtiniu bruožu, dėl kurių jas renkasi verslūs ir technologiškai mąstantys ir naujausiomis technologijomis besinaudojantys klientai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *