Siuntinių būsenos tikrinimo paslauga

Siuntinių būsenos tikrinimo paslauga

Tikriausiai daugelis yra patyrę savo siunčiamos arba laukiamos siuntos praradimą. Arba atvejus, kai siuntos tenka laukti išties ilgai, o sužinoti, kur ji yra, nėra galimybės.

Šiuo atveju siuntinių būsenos tikrinimo paslauga yra bene kiekvieno patikimo vežėjo paslaugų spektre. Tiesa, siuntinių buvimo vietos tikrinimas galimas ne visada – tik tuomet, kai siuntą registruojate arba siunčiate per kurjerių tarnybas. Daugelis dar iki šiol mano, kad per kurjerius siųsti siuntinius yra patikima ir patogi, tačiau be galo brangi paslauga. Tai iš dalies tiesa, bet visuomet galima rasti alternatyvių būdų, kad ir kaina, ir kokybė tenkintų maksimaliai.

Siunčiant siuntinius per gerai žinomas kurjerių bendroves visuomet galite būti užtikrinti, kad siunta pasieks adresatą. Ypatingai tais atvejais, kai siuntą siunčiate į užsienį arba siuntinys yra labai brangus, vienas iš privalumų yra siuntos sekimo galimybė. Tokio tipo siuntas dažniausiai siunčia vien dėl įsitikinimo, kad siunta yra patikimose rankose ir tikrai pasieks gavėją.

Siuntų sekimo funkcija siuntą leidžia sekti paprastai iš bet kurio pasaulio krašto. Todėl nurodę savo išsiųstos siuntos sekimo numerį, ją sekti suteiksite galimybę ir pačiam gavėjui. Tai leidžia ne tik sekti siuntinį, tačiau ir padeda tais atvejais, kuomet siunta netikėtai pasimeta tarptautiniam maršrute. Tokiu atveju nesunkiai galima atsekti, kuriame taške nutrūko siuntos kelias ir tai padeda ženkliai efektyviau ir greičiau ją atrasti.

Todėl siuntų su sekimo galimybe praradimo procentas yra visiškai minimalus, kadangi praktiškai visos tokios siuntos yra surandamos. Be to, galėsite matyti, jeigu dėl itin retai pasitaikančios klaidos siunta būtų įteikta ne tam gavėjui. Apie siuntos įteikimą taip pat matytumėte siuntos sekimo paslaugos metu ir apie klaidą informuoti atsakingą kurjerių tarnybą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *