Straipsnių talpinimas padeda rinkti atgalines nuorodas

Straipsnių talpinimas padeda rinkti atgalines nuorodas

Interneto rinkodaroje atgalinės nuorodos yra pakankamai svarbios. Puslapis gali būti sukurtas idealiai, tačiau be nuorodų jis greičiausiai nebus randamas. Šiandien norime pakalbėti apie vieną iš populiariausių būdų, kaip gauti atgalines nuorodas į savo svetainę be didelio vargo ir investicijų.

Pradėkime nuo to, kad Google vertina jūsų puslapį pagal įeinančias iš kitų puslapių nuorodas. Dėl šios priežasties rekomenduojama nuorodų gauti ne iš vieno, o kelių puslapių.

Straipsnių katalogai – ideali vieta atgalinėms nuorodoms

Straipsnių katalogai yra puiki vieta gauti vertingų atgalinių nuorodų. Paprastai straipsnių talpinimas socialiniuose tinkluose neatneš daug naudos SEO. Dėl to rekomenduojama ieškoti straipsnių katalogų, kuriuose straipsniai talpinami mokamai arba nemokamai, pavyzdžiui, e-nuoroda.lt.

Bet reiktų įsitikinti, ar katalogas yra kokybiškas. Nuo to priklauso jūsų puslapio pozicijos. Baudų vargu ar gausite, nes Lietuvoje tokių katalogų daug nėra, tačiau gaila bus prarasto laiko ir investicijų į parašytus straipsnius. Juk rekomenduojama straipsnių kataloguose talpinti tik unikalius, niekur kitur nenaudotus straipsnius.

Kodėl straipsnių kataloge nuoroda yra vertinga?

Nuoroda straipsnių kataloge esančiame straipsnyje yra vertinga dėl kelių priežasčių:

  1. Straipsnyje dedama „dofollow“ nuoroda. Tai reiškia, kad Google ją itin palankiai vertina.
  2. Straipsnis yra rašomas apie tai, kuo užsiima įmonė, todėl atgalinė nuoroda ateina iš tematiškai susijusio turinio. Tai labai svarbu, nes nuorodos iš apatinių rūbų el. parduotuvės, vedančios į autoserviso puslapį nėra itin gerai vertinamos. Straipsnis sukuria tam tikrą temą, todėl tai ir laikoma susijusiu turiniu.
  3. Straipsnyje galima dėti dvi nuorodas. Paprastai viena eina ant pavadinimo ir veda į titulinį puslapį, o kita – ant tikslaus raktinio žodžio ir reklamuoja specifinę paslaugą ar kitą vidinį puslapį. Tokiu būdu nušaunami du zuikiai vienu šūviu. Galima dėti ir daugiau nuorodų, tačiau tada straipsnis turėtų būti didesnis. Santykis – 1 nuoroda į 150 žodžių. Jei reikia 3 nuorodų, straipsnis turėtų būti 450-500 žodžių apimties.
  4. Straipsnyje nuorodas galima bet kada pakeisti. Dažniausiai joks papildomas mokestis už tai neimamas.
  5. Nuorodos straipsnyje lieka visam laikui, kol gyvuoja puslapis. Dažnu atveju net puslapiui dingus, turinys yra perkeliamas į kitą domeną, tad nuoroda nedingsta. Jokių mėnesinių ar metinių planų, nuoroda – AMŽINA.

Straipsnį galima gausiai iliustruoti, taip pat galima įdėti ir Youtube video. Tai papildoma reklama už… nemokamai 😉

Straipsnių talpinimas galimas dviem būdais – užsiregistravus arba nusiuntus straipsnį moderatoriui per specialią formą arba el. paštu. Bendrauti su moderatoriumi būtina, nes tik taip galima atlikti reikalingas straipsnio modifikacijas, ištaisyti įsivėlusias klaidas, pakoreguoti nuorodas ar iliustracijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *