Finansinių krizių metu ilgalaikis kreditas geriau neiskola iš banko

Finansinių krizių metu ilgalaikis kreditas geriau neiskola iš banko

Apie tokį reiškinį kaip „finansinė pagalvė“ kalbame dažnai,tačiau ne visi iki galo supranta, kas tai yra. Ar finansine pagalve sunkmečiubūtų ilgalaikis kreditas, ar santaupos banke, ar tik grynieji stiklainyje?Visais atvejais, finansinė krizė gali smogti netikėtai, o finansine pagalvetaps tas variantas, kuris bus prieinamas. Reikėtų pastebėti, kad santaupų, norsir būtų protingiausia, paprastai neturi visi, kam jų reikėtų. Taigi, gelbėtisgali padėti ilgalaikis kreditas.

Artinantis krizei, bankai kelia palūkanų normas, okreditoriai išlieka pastovūs

Kodėl, kuomet kalbame apie skolinimąsi ekonominiu sunkmečiu, ilgalaikis kreditas internetu tampa pranašesnis prieš paskolos iš banko sąlygas? Gal, visų pirma, dėl to, kad greitųjų kreditų bendrovių teikiami kreditai turi savo stabilią kainą, vadinamąsias palūkanas. O štai iš banko besiskolinantis asmuo tampa banko įkaitu – jeigu bankas kelia palūkanų normą, tuomet tenka brangiau mokėti. Kaip stipriai kils palūkanos, yra sunku pasakyti, tačiau jos vis tiek gali nuolatos kilti. Taigi, krizės akivaizdoje palūkanos tampa kažkuo tokiu, kas priverčia susimąstyti – ar geriau paskolų kreditas be užstato iš internetu paskolas teikiančių bendrovių, ar geriau banko paskola su nenuspėjamomis palūkanų normomis.

Griežtėja skolinimo sąlygos

Taip pat verta žinoti, kad ilgalaikis kreditas – tai ne kiekvienų individualių skolintojų sugalvotai tvarkai paklūstanti paskola, o vis tiek visuotinių sąlygų numatytas dalykas. Lietuvos Bankas, taip pat tam tikri Europos Sąjungos instituciniai padaliniai reguliuoja, kad tokia teikiama internetu ilgalaikė paskola būtų visuomet teikiama tik į geras rankas ir tik tiems, kam iš tiesų ji gali atnešti finansinę naudą, o ne žalą. Dėl to skolinimo sąlygos kartais gali būti tikrai griežtos, tačiau jos bus teisingos. Jos leis pasiskolinti tik tiems, kas tikrai galės paskolą grąžinti. Taip bus asmuo apdraudžiamas, kad kredito grąžinimo laikotarpis nebūtų jam per sunkus. Žmogus galės grąžinti paskolą lengvai iš pajamų, kurias uždirba.

Lengviausia skolintis – iš greitųjų kreditų teikėjų

Krizės metu pinigų gali prireikti daug kam:

  • Sužinojus, kad neteksite darbo;
  • Prireikus susimokėti už nuomą;
  • Nusprendus papildomai pasimokyti amato;
  • Kasdieniam išlaikymui;
  • kt.

Ar šiuo metu esame ant krizės ribos?

Visgi nemažai žmonių dabar vis pagalvoja, ar toks dalykas kaip paskolos skaičiuoklė netrukus bus reikalinga? Ar vertėtų ruoštis krizei ir taupyti? O galbūt ilgalaikio kredito suma siekia iki 1500 Eur ir krizės metu pakaktų ir tokios finansinės pagalbos? Iš tiesų, sunku pasakyti, kas būtų, jeigu būtų. O prognozuoti finansinę krizę labai sunku. Daug kas dabar situaciją lygina su 2007 metų vėjais: didelės būsto kainos, žemos palūkanų normos ir pan. Tačiau yra ir begalė kitų rodiklių, kurie taip pat nulemia, kada bus krizė. Jeigu tai kažkas tiksliai žinotų, tai jau labai greitai būtų labai turtingi. Tačiau kol kas viskas yra panašiau tiesiog į tam tikrą sustojimą, kuomet NT kainos pasiekė viršų ir nebekyla, o bankai vis dar džiugina geromis palūkanomis, kurios, tiesa, jau dabar šiek tiek ėmė kilti. Laikas parodys, ko tikėtis. Tačiau iš anksto tokioms situacijoms besiruošiantis žmogus vis tiek pasistengs turėti kažkokį finansinį užnugarį ar bent jau gerą savo kredito istoriją, kad esant reikalui galėtų šiek tiek pasiskolinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *