Kaip aptinkamos elektroninės blakės?

Kaip aptinkamos elektroninės blakės?

                      Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir prietaisai, ko pa sekoje mes vos spėjame koja kojan žengti su naujausiomis technologijos. Viena iš inovatoriškų technikos stebuklų yra elektroninės blakės, kurios dar senais laikais buvo išrastos siekiant šnipinėti kitas šalis. Blakių pagalba tarpusavyje kariaujančios šalys galėdavo pasiklausyti priešininkų planų.

                      Dvidešimt pirmame amžiuje šis technikos stebuklas nebe naujiena. Vis dažniau naudojama ir verslo sektoriuje. Stambūs verslo partneriai sudarinėjant stambius sandorius, kartais imasi gudrybės ir palieka elektroninė blakę, kad sužinotų partnerių planus. Didžiulių kompanijų derybų salėse galima rasti tokių prietaisų, nes jos siekia patikrinti savo darbuotojus, o kartais ir užsitikrinti sau palankius sprendimus, pasiklausydami ką kalbasi strateginiai partneriai atvykę į derybas.

                      Kadangi ši sfera labai opi ir delikati, šiai problemai suvaldyti reikia išmanių ir diskretiškų sprendimų. Internete randame įmonę, kuri užsiima įrenginių paieška. Jūs galite užsisakyti jų paslaugą, kurie saugiai ir laikydamiesi konfidencialumu atvyks ir patikrins Jūsų įmonę nuo galimos tokios „staigmenos“. Blakę galima aptikti pačiose netikėčiausiose vietose: rašikliuose, pakrovėjuose, USB raktuose, laikrodžiuose ir t.t.

                      Elektroninės blakės veikimo principas labai paprastas, ji veikia GSM, UFM dažniu, ir įsijungia nuo garso. Vos tik kambaryje suskambėjus, kažkokia garsui, elektroninė blakė skambina „šeimininkui“ ( blakę palikusiam arba užsisakiusiam šią paslaugą žmogui). Skambučio pagalba yra transliuojami visi kambaryje vykstantys pokalbiai.

                      Pasaulis vis sparčiau ir sparčiau naudojasi naujausiomis technologijas, taigi ir mes turime domėtis jomis. Siekiant išvengti, bet kokios galimos šnipinėjimo atakos, siūlau išsianalizuoti galimybes ir nedelsiant užsisakyti šią patikrą, nes ji nekainuos Jums tiek daug, kiek gali kainuoti vienokie ar kitokie derybiniai sprendimai su partneriais, kurie gali Jums tapti nuostolingais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *