Rinkitės tinkamai – tegul elektroninės svarstyklės dirba jums

Rinkitės tinkamai – tegul elektroninės svarstyklės dirba jums

elektroninės svarstyklėsNorintiems greitai ir nenuostolingai aptarnauti klientus prekyvietėse, neišsisuks be svarstyklių. Tiksliau pasakius, prekybos verslas neįsivaizduojamas net be svarstyklių! Dabar populiarumo viršūnėje – elektroninės svarstyklės. Kokybiškos bei tikslios svarstyklės garantuos greitą produktų svėrimą ir visai nesvarbu ar tai darysite mažoje parduotuvėje, kioske, ar didžiuliame ir erdviame sandėlyje.

Kuo ypatingos elektroninės svarstyklės?

Elektroninės svarstyklės itin populiarėja, vis labiau išstumdamos mechanines svarstykles. Tai lėmė keletas naujųjų svarstyklių funkcinių savybių. Elektroninių svarstyklių nereikia reguliuoti rankiniu būdu ir vis atsukti rodyklę ties nuliu, kaip kad reikia nuolat reguliuoti mechanines svarstykles.

Esminis požymis – elektroninės prekybinės svarstyklės turi ne tik įprastą svėrimo, bet ir kainos skaičiavimo funkciją. Būtent todėl jas renkasi parduotuvių bei prekybos centrų savininkai. Negana to, šiuolaikinės svarstyklės tapo itin universaliais ir kompaktiškais įrenginiais, kurie ne tik tiksliai sveria ir apskaičiuoja kainas, bet ir kuo puikiausiai galima suderinti su kompiuterizuota kasos sistema.

Pastarųjų kelerių metų tendencija – svarstyklės virsta kompiuteriais, tikriausiai jau ir teko prekybos centruose matyti kompiuterines svarstykles. Puikus to pavyzdys – savitarnos kasos su integruotomis kompiuterinėmis svarstyklėmis. Pats klientas gali ne tik nusiskenuoti prekes, bet ir pasverti produktus. Tokios svarstykles itin patrauklios, kadangi čia galima matyti nuotraukomis pateikiamą vaizdinę medžiagą ir gali būti įdiegtos garsinės instrukcijos su nurodymais, ką toliau daryti. Tad pirkėjas ekrane mato vaizdingą meniu su nuotraukomis ir tekstu. Belieka išsirinkti reikiamą prekę ir jos kodą, pasverti ir susimokėti. Tokiu būdu sutaupomi kliento laiko resursai – nereikia laukti ilgose eilėse. Patogu, greita ir paprasta – būtent tai, ko reikia šiuolaikiniam klientui.

Svarstyklių rūšys

Jei žinote kokių svarstyklių norite, vadinasi nebus sunku išsirinkti, tačiau jei dar neapsisprendėte, reikia atidžiai apsvarstyti kur jos bus naudojamos (lauke ar uždaroje patalpoje), koks bus produktų svėrimo intensyvumas, kiek reikės energijos (ar norite svarstyklių su baterijomis, ar be). Štai keletas patarimų, padėsiančių apsispręsti, kokios svarstyklės jums reikalingos.

Kasdieniam naudojimui puikiai tiks į prekystalį montuojamos elektroninės svarstyklės, o tvirta svarstyklių konstrukcija apsaugos nuo perkrovos, skysčių ar purvo. Tad svarstyklės nereikės ypatingos priežiūros.

Dalis gyventojų mėgsta vasaros metu pardavinėti gamtos gėrybes: uogas, vaisius, grybus ir t. t. Dažniausiai prekyba vyksta įvairiose vietose (kioskeliuose, lauko terasose, turguje), kuriose nėra elektros tiekimo. Taigi tokiu atveju verta įsigyti nedideles, tačiau patvarias bei mobilias svarstykles su pakraunamomis baterijomis. Tokiomis svarstyklėmis galima naudotis net iki 120 val.

Daugiausiai svarstyklių būtų galima rasti didžiuosiuose prekybos centruose bei maisto gamybos cechuose. Kadangi čia vyrauja didesni produktų svėrimo tempai, reikalingos ir patvaresnės, itin kokybiškos svarstyklės. Tokiu atveju galima įsigyti svarstykles, kurios ne tik sveria, bet ir iš karto gali atspausdinti etiketes bei brūkšninius kodus. Juk jūsų įmonei tik į naudą atspausdinta etiketė su jūsų įmonės firmine spauda – kitą kartą klientas, įsiminęs jūsų prekės ženklą, sugrįš būtent pas jus.

Aptarus elektroninių svarstyklių ypatybes bei gausų svarstyklių asortimentą, galima tik teigti, kad kuo toliau, tuo labiau svarstyklės taikosi prie klientų poreikių. Tobulėja technologijos, programavimo sistemos, kurios leidžia klientams džiaugtis naujienomis ir svarstyklių asortimente. Taip pat mažėja ir svarstyklių dydis – jos tampa mažesnėmis, tačiau vis tiek patvariomis bei mobiliomis svarstyklėmis. Vadinasi, elektroninės svarstyklės yra inovatyvus pasirinkimas naujai užgimusiems, besiplečiančiam ir seniai gyvuojančiam jūsų pardavimų verslui. Jei rinksitės tinkamai, tai naujos ir modernios svarstyklės dirbs ne tik jums, bet ir už jus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *