Kaip internetu pirkti televizorių

Kaip internetu pirkti televizorių

Televizorių nusipirkti ne taip jau sudėtinga. Tačiau tai ne taip paprasta, kaip spragtelėti pirštais. El. parduotuvių kataloguose yra labai daug modelių, tad kaip nusipirkti būtent tą, kurio jums reikia?

1 žingsnis. Nuspręskite, kokio televizoriaus jums reikia. Jei jungsitės prie Wi-Fi, reikia televizoriaus su Smart TV funkcija. Jei norite žiūrėti filmus ir klipus per internetą, žaisti kompiuterinius žaidimus, rinkitės 4K raiškos televizorius. Kai tiksliai žinosite esmines funkcijas, galite pradėti paiešką.

2 žingsnis. Susiraskite tinkamą modelį. Paprastai tai skaičių ir raidžių mišinys. Pavyzdžiui LG 43UK6300MLB. Iš šio skaičių kratinio galima suprasti tik du rodiklius. Tai 43 colių įstrižainės 6 klasės LG televizorius. Tiesa, čia užšifruoti dar ir pagaminimo metai. Tai raidė K, kuri žymi 2018 (2017 metų raidė – J). Raidė U žymi UHD arba 4 K raiškos pavadinimą. Visa tai nelabai vertinga, nes rinksitės televizorių pagal savybes ir kainą.

3 žingsnis. Nuspręskite, kiek pinigų televizoriui išleisite. Tada bus paprasčiau išsirinkti. Paprastai televizoriai kainuoja 300-500 eurų. Pigesni paprastai neturi Smart TV funkcijos, tad tinkami tik tiems, kas žiūri 11 lietuviškų kanalų ir daugiau nieko. Brangesni yra tiesiog per dideli daugumai namų.

4 žingsnis. Paieškokite kur pigiau. Televizoriai pigiausiai parduodami tai vienoje, tai kitoje parduotuvėje. Dėl to reikia palyginti kainas. Atsidarykite paiešką ir įveskite norimo televizoriaus nuorodą. Tada pereikite lietuviškas parduotuves ir pasižiūrėkite, kur tas televizorius parduodamas pigiausiai. Galite laiką sutaupyti iš karto pasinaudodami kainų lyginimo portalu Kainos.lt. Čia iš karto pateikiamos kainos iš kelių parduotuvių. Jokiu būdu tai nėra visos parduotuvės, tačiau atsispirti nuo ko tikrai turėsite.

5 žingsnis. Pirkimas ir pristatymas. Neužmirškite, kad pristatymas gali kainuoti papildomai. Taip jūsų televizorius gali pabrangti keliais eurais. Jei skirtumas nuo kitos parduotuvės buvo vos 1 euras, verta sugrįžti ir pasižiūrėti, ar toji nesiūlo nemokamo pristatymo. Žiūrėkite galutinę sumą su pristatymu. Nebent patys važiuosite pasiimti.

At reikalinga televizoriaus antena? O gal reikalingas laikiklis tvirtinimui ant sienos. Juos taip pat galima įsigyti internetu. Verta pasidomėti, ar toje pačioje parduotuvėje galima įsigyti ir šiuos priedus. Jei jau esate susipažinę su technologijomis, greičiausiai reikės ir belaidės pelės ar net klaviatūros, jei televizorių naudojate socialiniams tinklams ir žaidimams. Juos įsigykite atskirai. Tai tas pats procesas, kaip ir perkant televizorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *