Televizoriai – ar lengva išsirinkti?

Televizoriai – ar lengva išsirinkti?

televizoriaiRinkoje savo prekes siūlo daugybė televizorių gamintojų. Savo produkciją kiekvienais metais jie vis atnaujina ir papildo. Tad televizorių pasirinkimas milžiniškas, o kaipgi išsirinkti tą vienintelį, jums patį tinkamiausią TV?

Paprastai pirkėjus labiausiai domina dideli televizoriai. Tačiau atminkite, kad televizorius turėtų stovėti tam tikru atstumu nuo jūsų sėdimų vietų. Tai svarbu tinkamai rodomo vaizdo kokybei. Tad jeigu televizoriaus įstrižainė didelė, tai ir kambario išmatavimai turi būti proporcingi. Žinoma, naujausių technologijų televizorius galima žiūrėti ir iš labai arti, tačiau komforto zoną vis dėlto turėtumėte išlaikyti, rekomenduojama, kad atstumas iki televizoriaus būtų tris kartus didesnis nei jo ekrano įstrižainė.

Kaip ir visos elektronikos, taip ir televizorių, technologijos, o tuo pačiu ir mados kinta labai sparčiai. Pavyzdžiui, šiuo metu, palyginus nedaug parduodama plazminių televizorių, nes jie  dažniau reikalingi ne namuose, o baruose ar kitos viešose vietose, kadangi jų raiška išlieka puiki iš bet kurios stebėjimo zonos. O štai eiliniai pirkėjai mielai renkasi LCD televizorius su LED foniniu apšvietimu. Šie televizoriai išsiskiria didesniu kontrastu ir aukšta raiška, be to jų mažos energijos sąnaudos, o kaina prieinama.

Dabar parduotuvėse galima įsigyti ir išmaniųjų televizorių. Tačiau atlikti tyrimai ir apklausos rodo, kad Lietuvoje praktiškai kas antras naudojasi asmeniniu kompiuteriu, o daugiau kaip 90 % kompiuterių yra prijungti prie interneto. Ką jau kalbėti apie išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių panaudojimą. Tad kyla klausimas, kaip labai jums reikalingas dar vienas išmanusis prietaisas, nors televizorius, turintis interneto prieigą, yra labai patogi priemonė, kuria gali naudotis visa šeima savo poreikiams.

Kaip žinia, televizoriai nuolat papildomi naujomis funkcijomis, kurias eiliniai pirkėjai net ne visuomet ir žino. Tad dažniausiai visos modernios televizoriaus funkcijos nėra išnaudojamos. Tuo tarpu visa tai kelia televizoriaus kainą. Todėl specialistai atkreipia dėmesį, kad, renkantis televizorių, svarbiausi yra vartotojo poreikiai. Tad pirmiausia įvertinkite juos ir tik tada rinkitės patį televizorių, o ne pulkite tiesiog pirkti brangaus, didelio naujausių technologijų prifarširuoto įrenginio, efektas gali būti priešingas ir nuviliantis. Svarbiausia, kad televizoriuje būtų universalios HDMI ir USB jungtys audio ir vaizdo technikai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *