Kreditai internetu. Patogiau? Taip. Lengviau? Ne!

Kreditai internetu. Patogiau? Taip. Lengviau? Ne!

kreditai internetuInternetu galima pirkti ir parduoti. O kai ištuštėja sąskaita – akimirksniu ją ir vėl pasipildyti! Ir čia nėra jokio stebuklo – tereikia susirasti vieną iš daugelių greitųjų paskolų bendrovių, siūlančių paslaugą  „kreditai internetu“. O tokią galimybę suteikia bene visi kreditoriai – ir viskas galvojant apie klientų patogumą. Toks požiūris, prisiminus, kokia atsakomybė prisiimama pasirašius paskolos sutartį, atrodo daugiau nei lengvabūdiškas. Deja, tokios nuomonės laikosi nemenka visuomenės dalis. Nesunku nuspėti, jog pasiskolinti pinigai pastariesiems dažniausiai apkarsta, o kreditai internetu – iš principo patogi paslauga – imami vertinti kaip iš žmonių nelaimių pasipelnyti norinčių besočių kreditorių įrankis.

Kreditai internetu – viena iš alternatyvų gauti paskolą (kiti variantai – vizitas į kreditoriaus filialą ar jų partnerių, išduodančių paskolas, skyrių). Būtina paneigti mitą, jog kreditai internetu gali būti išduodami bet kam. Asmeniui, pateikusiam kredito paraišką internetu, galioja tokie patys reikalavimai kaip ir užpildžiusiam ją kreditoriaus atstovybėje ir atidavus aptarnaujančiam specialistui. Žmogaus išvaizda nėra kriterijus, pagal kurį gali būti priimamas sprendimas dėl prašymo išduoti paskolą patvirtinimo ar atmetimo. Visais atvejais galioja tam tikri griežti reikalavimai:

  • pastovių pajamų dydis;
  • pajamų šaltinis, darbo stažas;
  • turimų finansinių įsipareigojimų dydis;
  • turimų įsiskolinimų kreditoriams bei trečiosioms šalims faktorius;
  • šeimyninė padėtis, šeimos narių skaičius.

Tai reikalinga tiek įmonės apsidraudimui nuo nemokių, paskolos grąžinti nepajėgsiančių klientų, tiek ir paties žmogaus apsaugojimui. Galimybė greitai gauti pinigų neretam taip aptemdo protą, jog pamirštama apie būtinybę skolą grąžinti laiku. Į minėtus klausimus turi atsakyti žmogus, tačiau jo garbės žodžiu nepasitikima – remiamasi įvairių duomenų bazių informacija.

Sąmoningai mąstantis žmogus, visų pirma, objektyviai įvertins paskolos poreikį ir realias galimybes ją grąžinti, nepažeidžiant sutartyje numatytų įsipareigojimų. Tokiam klientui kreditai internetu tampa patogesniu finansinių problemų sprendimo būdu. Samprotavimas, jog tokiu būdu paskola gaunama lengvesnėmis sąlygomis – juokingas. Kompiuterio neapgausi. Kaip ir klientų aptarnavimo specialisto, tarpininkaujančio sudarinėjant sutartį. Visiems taikomas griežtas vertinimas, atliekamas pagal konkrečius reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *