Internetiniai skelbimai tapo populiariausiu būdu ne tik atsikratyti senais arba nebenaudojamais daiktais, bet ir užsidirbti. Kasdien tūkstančiai žmonių peržiūri populiariausias skelbimų svetaines Lietuvoje, ieškodami mažesnių kainų už prekes, nei gali pasiūlyti parduotuvės. Verslininko gyslelę turintys jau seniai pastebėjo šios terpės piniginį potencialą ir pradėjo naudoti skelbimų svetaines kaip priemonę padidinti savo pajamas. Čia galiojantis principas paprastas: pirk pigiau – parduok brangiau, o skirtumas tavo. Belieka išspręsti vieną mažytę problemą. Ką gi vis dėlto pardavinėti?
Elektronikos prekės. Nešiojami kompiuteriai, planšetės, mobilieji telefonai, ausinės… Viskas, kas nauja, modernu ir „ant bangos“. Žmonės nuolatos vaikosi naujovių, bėda tik ta, kad naujovės (kol dar naujos) nepigiai kainuoja. Ypač parduotuvėse, kurios tiesiog privalo užsidėti didelį antkainį, kad išlaikytų pelningumą. Todėl liaudis keliauja ieškoti, kur pigiau – pas perpardavinėtojus skelbimų portaluose. Jų mobilieji telefonai, kompiuteriai ir planšetės nukonkuruoja parduotuves žymiu kainų skirtumu. Tačiau naujokui spekuliantui būtų sunku įsiveržti į šią rinka, nes ji jau seniai perpildyta senbuviais, žinančiais geriausius tiekėjus, geriausius reklamos būdus ir kitas paslaptis.
Rūbai. Dar viena labai pelninga rinka skelbimų portaluose. Ją taip pat būtų galima skirstyti į kategorijas: vyriški, moteriški rūbai, sportinė apranga, avalynė, proginė apranga ir t.t. Ši rinka reikalauja daug didesnio atidumo, nei, tarkime, mobilieji telefonai. Čia reikia atkreipti dėmesį į madas, sezoniškumą, dydžius. Neretai nauji rūbų pardavėjai paslysta ir renkasi rūbus tik pagal savo skonį, kuris labai dažnai neatitinka potencialių pirkėjų skonio.
Senienos. Labai siaura, paini ir sudėtinga, tačiau pelninga rinka. Čia darbuojasi tik tie, kurie nusimano arba patys yra tokių daiktų fanatikai-kolekcionieriai. Į šių prekių sąrašą įeina: seni pašto ženklai, monetos, senoviniai žaislai, kupiūros, ordinai, papuošalai, raktai ir visos kitos senienos. Kuo daiktas senesnis ir retesnis – tuo jis vertingesnis. Tačiau, kaip minėta, ši rinka reikalauja nemažai žinių ir išprusimo. Paprastas žmogus negali tikėtis būti nuovokesnis už patyrusį, nuo vaikystės pašto ženklus rinkusį veteraną, kuris žino kiekvieno jam į rankas papuolusio seno daikto vertę.