Pristatytas LG flagmanas – LG V30

Pristatytas LG flagmanas – LG V30

lg v30 telefonas

Šiandien „LG Electronics“ pristatė nekantriai lauktą išmanųjį telefoną „LG V30“. Naująjį „V30“ papildė kelios itin patogios ir išskirtinės funkcijos: pirmasis dvigubos kameros „Crystal Clear F1.6“ objektyvas, „Cine Video“ režimas, kuris skirtas aukštos kokybės vaizdo įrašams, „OLED FullVision“ ekranas su plonu, lengvu ir minimaliu dizainu, premium garso kokybė su „Hi-Fi Quad DAC“ ir „B&Q Play“ garso reguliavimo sistema, „Google“ asistentas bei garso atpažinimo sistema.

 

Kurk vaizdo įrašus kaip tikras profesionalas su F1.6 „Cristal Clear“ objektyvu ir „Cine Video“

„LG V30“ dviguba kamera yra papildyta pirmąja industrijoje F1.6 kamera su stiklo objektyvu, skirtu ryškesnėms ir gyvesnėms spalvoms. Pagrindinė „V30“ telefone esanti galinė kamera su patobulintu F1.6 jutikliu, leidžia užfiksuoti šviesesnes, dinamiškesnes nuotraukas.

Dėl naujos „Cine Video“ įdiegtų „Cine Effect“ ir „Point Zoom“ funkcijų, dabar vartotojai gali įrašyti aukštos kokybės vaizdo įrašus, kuriuos sustiprina įvairių kino žanrų kinematiniai atspalviai. Ir tai tik su savo išmaniuoju telefonu!

 

Plonas ir „OLED FullVision“ ekranas kompaktiškame korpuse

„LG V30“ korpusas yra stebėtinai kompaktiškas, plonas ir lengvas. Net su dideliu 6 colių 18:9 „OLED FullVision” ekranu, „V30“ yra 8 mm trumpesnis ir 3 mm siauresnis nei jo pirmtakas. Šio telefono storis siekia vos 7,3 mm, svoris 158 g. „LG V30“ yra lengviausias tarp 6 colių ekraną turinčių išmaniųjų telefonų.

„V30“ gali būti naudojamas bet kokioje situacijoje be rūpesčių dėl jo IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms. Telefonas puikiai apsaugotas nuo dulkių ir gali būti panardintas į 1,5 metrų gylį trisdešimčiai minučių, taip nepažeidžiant nei vienos funkcijos. Naudodami „Quick Charge 3.0“, visiškai tuščios baterijos „V30“ įkraunamas iki 50 % vos per 30 minučių. „V30“ taip pat siūlo bevielį įkrovimą, todėl nebereikės rūpintis išsikrovusia telefono baterija netinkamiausiu momentu.

 

„Hi-Fi Quad“ DAC palaikomas individualus aukščiausios kokybės garso įrašas

„LG V30“ patobulintas „Hi-Fi Quad“ DAC kartu su „B & O PLAY“ garso inžinieriais. Tai suteikia autentišką ir geresnį akustinį garsą. „V30“ yra pirmasis pasaulinis išmanusis telefonas, kuris remia MQA technologiją, leidžiančią perduoti didelės skiriamosios gebos garso failus, kurie užfiksuoja originalų studijos meistriškumo garsą ir suglaudžia jį į mažus failus, kad būtų galima sukurti didelės skiriamosios gebos garso įrašą, kurį lengva transliuoti.

Naudojant keturias skirtingas parinktis, „LG V30“ saugumas yra labiau pažengęs nei bet kada. „LG V30“ turi veido atpažinimo funkciją naudojant priekinę kamerą, balso atpažinimo funkciją, kurioje naudojamas vartotojo balso ir vartotojo apibrėžtų raktinių žodžių bei pirštų atspaudų jutiklio derinys.

V30 su 64 GB ROM bus keturių gražių ir elegantiškų atspalvių: „Aurora Black“, „Cloud Silver“, „Moroccan Blue“ ir „Lavender Violet 2“. „LG V30 +“ su 128 GB talpos atmintine bus galima įsigyti tik tam tikrose rinkose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *