Programuotoju dirbantis lietuvis: žinau, kad turiu investuoti

Programuotoju dirbantis lietuvis: žinau, kad turiu investuoti

kur investuotiInvestavimas – procesas, reikalaujantis pradinio kapitalo, mąstymo ir pasiryžimo rizikuoti, drąsos. Reikia žinoti, kur investuoti, reikia nebijoti tą padaryti. Tačiau viską atspindi posakis, keliaujantis iš lūpų į lūpas įvairiose srityse: kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Aišku, rizikos turi visada būti gerai paskaičiuotos, antraip vietoje šampano liks tik vanduo iš čiaupo… Štai programuotoju dirbantis lietuvis sako nusprendęs savo atlyginimą dėti į tarpusavio skolinimo platformas, nes tai yra jam patrauklus investavimo būdas. Dabar jis esą labai patenkintas, tačiau iki tol, kol atsidūrė ten, kur yra, turėjo praeiti nemažai laiko. Reikėjo ir išmokti uždirbti, ir suprasti, kad pinigai nuvertėja, ir sugalvoti, kur investuoti, ir pasiryžti tą daryti.

Atlyginimas laikomas konkurencingu

Lietuvis sako, kad jo atlyginimas šiuo metu laikomas konkurencingu, dėl to jam svarbu, kur investuoti pinigus, atliekančius nuo pragyvenimo – mat amžinai atlyginimas tokios aukštos pozicijos juk neišlaikys. „Taip būna dažnai ir su įvairiais dalykais. Gali galvoti, kad tavo darbas labai geras, gauti vis didesnę ir didesnę algą, matyti, kaip trūksta tokių specialistų, bet galiausiai pasieki parabolės viršūnę. Atsiranda daugiau specialistų, ima mažėti darbo pasiūlymų, visi moka daryti tą patį, ir kaip ir visose kitose darbo rinkose, situacija daugiau – mažiau stabilizuojasi. Taigi, investavimas i paskolas tuo metu, kai dar esi tame pakylėjime, yra geras pasirinkimas, norint, kad patirtum finansinę sėkmę ir tuomet, kai tavo atlyginimas jau bus mažesnis“, – sako lietuvis programuotojas. Anot jo, tokioje situacijoje kaip jo, neabejotinai reikia sakyti – investuok. Kadangi kai esi jaunas, dar neturi šeimos, tai labai tikėtina, kad pinigus praleisi neprasmingai. Atpalaiduosi vadeles ir tiesiog kiekvieną mėnesį šėlsi baruose, o juk iš to nieko gero nenutiks. Kai matau, kaip gyvena 10 metų vyresni žmonės, suprantu, kad čia tik jaunystės svajonė būti tokiu laisvu ir nuo nieko nepriklausomu. Nes, kai atsiranda šeima, vaikai, tai visai kitaip viskas ima atrodyti ir daug dalykų labai pasikeičia. Tada vyras išlaiko šeimą, turi turėti pakankamai pinigų. Dėl to ir verta investuoti, galvojant apie ateitį.

Investavimo galimybių yra visokių

Lietuvis sako, kad pradėjęs domėtis, i ka investuoti, suprato, kad pasirinkimų spektras išties platus. „Aišku, tai sukėlė tam tikrą pasimetimą, baimę. Matai, kad vieni pataria investuoti į NT, kiti sako, kad geriausia yra investicijos į paskolas, kiti baksnoja į finansų biržas ir pan. Yra daug klausimų – į ką iš tikro būtų geriausia investuoti. Bet galiausiai priėjau išvados, kad reikia rinktis mažesnę riziką ir klausyti širdies balso. Gal pernelyg sunkiai aš tuos pinigus uždirbau, kad galėčiau taip lengva ranka prarasti. Atrodo, reikia protingai rinktis ir kaip taupyti pinigus, ir kur juos apskritai dėti, investuoti“, – sako vyras.

Pasirinko investuoti į tarpusavio skolinimą

Taigi, paskolos investicija jam pasirodė iš tiesų saugus pasirinkimas, nes ten yra ir garantiniai fondai ir apskritai didelę prisiima riziką pati tarpininkavimo platforma. Ir paskolu investuotojai gali uždirbti gal ir ne milijonus nuo vieno euro, tačiau visgi tai yra paskaičiuotas pelnas. Gali tikėtis, kad pinigų tikrai atgausi pakankamai, kiek tau ir reikės, ir tai iš tikro teikia didelį džiaugsmą. Taigi, investuojant į paskolų sandorius ir padedama žmonėms, kuriems tuo metu trūksta pinigų, ir pavyksta gana saugiu būdu priversti savus pinigus dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *