Google Drive įskiepis Wordui

Google Drive įskiepis Wordui

Pasirodė naujas Google Drive įskiepis Wordui. Jį instaliavus, Wordo juostų viršuje atsiranda užrašas GOOGLE DRIVE, kuris leidžia išsaugoti dokumentą tiesiai į Drive, taip pat atidaryti ten jau esančius dokumentus, kopijuoti, pervadinti, perkelti ir kitaip tvarkyti net neužėjus į Google Drive sąsają.

Google Drive įskiepis Wordui

Toks netikėtas sprendimas rodo, kad Google ir Microsoft glaudžiai bendradarbiauja integruodama savus produktus ir atsižvelgia į vartotojų prašymus. Vienas iš didžiausių Google Drive trūkumų iki šiol buvo tas, kad negalima dokumentų redaguoti lokaliai – būtina eiti į Google Docs puslapį, ten juos konvertuoti ir redaguoti tik naršyklėje. Atrodo, kad ši kliūtis pašalinta visiems Office365 vartotojams.

Įskiepį galima atsisiųsti iš specialaus puslapio: https://tools.google.com/dlpage/driveforoffice/

Deja, yra rimtų trūkumų. Per Word galima atidaryti tik tą dokumentą, kuris buvo pačių sukurtas. Google Docs formato dokumentas neatidaromas. Taip pat atlikus pakeitimus Google Drive aplinkoje, pakeitimai, atidarius dokumentą su Word, nėra išsaugojami – viskas veikia tik per Wordą. Gal ateityje šie nesklandumai bus pašalinti, tada galėsime džiaugtis dar geresniu produktu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *