Įmonių steigimas internetu: greita ir nesudėtinga!

Įmonių steigimas internetu: greita ir nesudėtinga!

įmonių steigimas KauneTurite stulbinančią verslo idėją ir manote, kad atėjo laikas ją įgyvendinti? Visgi, vien pagalvojus apie biurokratinius labirintus, kuriuos teks įveikti, norint įsteigti įmonę, jus imi krėsti šiurpas? Nesijaudinkite, anot specialistų, įmonių steigimas Kaune ar kituose Lietuvos miestuose nėra toks sudėtingas procesas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tuo labiau, kad šiuo metu yra išties nemažai įmonių ir profesionalų, kurie gali padėti jums sklandžiai ir greitai įgyvendinti verslo idėją.

Įmonės, padedančioms asmenims įsteigti savo įmonę, padaro viską nuo A iki Z, kad jų klientui nereiktų jaudintis dėl visų smulkmenų ir jis galėtų susikoncentruoti ties sėkminga savo verslo pradžia. Kita vertus, specialistų pagalbos jums gali neprireikti, jeigu įmonę steigsite internetu. Galimybė įsteigti įmonę elektroniniu būdu atsidaro palyginus neseniai ir jos startas buvo gana vangus, nes žmonės tiesiog baiminosi tokios naujovės. Visgi, šiandien situacija yra radikaliai pasikeitusi ir įmonių steigimas internetu yra įgavęs pagreitį. Kodėl? Štai keletas išties svarių priežasčių, kodėl savo verslą vertėtų steigti elektroniniu būdu:

  • Greitis. Trumpiausias laikas, per kurį galima įsteigti savo įmonę, yra keturios darbo  dienos, tiesa, ši taisyklė galioja tik tada, jei būsite vienintelis įmonės savininkas ir vadovas, nes suderinti kelių asmenų veiksmus yra sudėtingiau ir reikalauja daugiau laiko. Kita vertus, steigiant įmonę internetu galima užtrukti ir trumpiau, jei esate pakankamai gerai susipažinęs su įmonės steigimo proceso eiga.
  • Kaina. Įmonių steigimas Kaune ar kitame mieste yra sunkiai įsivaizduojamas, o tiksliau ir neįmanomas be notaro įsikišimo. Tuo tarpu, steigiant įmonę internetu, jums reikės tik elektroninio parašo. Taigi, jums nereikės mokėti papildomo mokesčio notarui ar įmonei, kuri prisidėjo prie sėkmingo jūsų verslo starto. Tai reiškia, kad sutaupytus pinigus galėsite išleisti savo įmonės gerovei.
  • Informacijos gausa. Asmenims, steigiantiems įmonę internetu pirmą kartą, gali kilti šimtas vienas klausimas, kaip taisyklingai tai padaryti, tačiau šiuo metu toje pačioje virtualioje erdvėje yra gausu informacijos ar net detalių instrukcijų, kuriose žingsnis po žingsnio yra nurodyta ir paaiškinta, kaip įsteigti įmonę, kokius  mokesčius sumokėti ir pan.

Kita vertus, jei baiminatės, kad patys nesugebėsite visko padaryti, visada galite kreiptis pagalbos į profesionalus, kurie įsigilinę į jūsų situaciją, suteiks išties naudingų patarimų.

 

One comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *