Savęs tobulinimas- investicija į save

Savęs tobulinimas- investicija į save

Daugelis žmonių žiūri vaizdo įrašus, skaito straipsnius, knygas- jie sunaudoja daug informacijos, kur pradėti asmeninį savęs tobulėjimą, teorinių žinių apkrovą, tikslų formulavimą, pasiekimą, augimą per tinkamą  aplinką, įgūdžių ugdymą, jų praktinį įvertinimą, leidžiantį- palaipsniui kelti jūsų lygį. Tikras asmeninis tobulėjimas yra tas, jei praktiškai  viską, ką išmokote, patvirtinate savo poelgiu.

Kaip galima investuoti į save?

Skaitykite knygas. Knygos yra neišsenkantis žinių, gyvenimo ir patirties šaltinis. Jos neprivalo būti susijusios vien su sritimi, kurioje norite pasiekti aukštumas. Tobulinimas– visapusiškas. Tik pliesdami akiratį žinosite, ką dar norite daryti ir kur norite gilintis.

Turėkite pomėgių ir puoselėkite juos

Vien tik darbe gyvenimo praleisti neturėtumėte. Hobiai ir pomėgiai yra ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir galimybė susipažinti su kitais, tą pačią aistrą ir net gi darbo sferą turinčiais žmonėmis. Neformalus bendravimas bus gerokai kokybiškesnis, ne tik verslo pažintimis paremti santykiai. Tiesa, pastarasis motyvas neturėtų tapti pagrindinių hobių skatintoju. Svarbiausia, kad hobis būtų jums malonus ir padėtų apsiriboti nuo kasdieninių problemų.

Eikite į seminarus ir mokymus

Mokymai, seminarai, konferencijos- sritis, kuri Lietuvoje po truputį pradeda judėti. Tačiau kalbant apie mokymus- darbdaviai dažnai mano, kad mokymai yra darbuotojų laikas ir investicijos, o pastarieji skundžiasi, jog neturi pinigų tokiam  brangiam  užsiėmimui. Gaila, kad nei vienas neįvertina, jog laikui bėgant tai atsiperka su kaupu. Tad jei ir jūs susiduriate su tokia problema, internete gausu nemokamų paskaitų ar kursų, kuriuos galėtume panaudoti savo tobulinimui.

Apsupk save tinkamais žmonėmis

Tam tikras hobis gali padėti sukurti tinkamų žmonių ratą. Tačiau kalbant plačiau, žmonės, su kuriais dalinatės bendrais, interesais, gali būti be galo naudingi tiek patirties prasme, tiek pasaulinio suvokimo. Tokiu būdu vieni kitiems galėsite patarti, taip pat paraginti imti iniciatyvos, priimti sprendimus bei aptarti įvairias situacijas. Labai žavi investicija- poilsis, tik pailsėję sugebėsit priimti tinkamus sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *