Tiesa ir Mitai apie kasečių perrašymą

Tiesa ir Mitai apie kasečių perrašymą

Jei jūs jau žinote kokia paslauga yra kasečių perrašymas, bet nesate  dar ja pasinaudoję, tikriausiai jums girdėta tiek teisinga, tiek klaidinga informacija apie tai. Tad su visais besidominčiais kasečių perrašymu dalinamės dažniausiomis tiesomis ir mitais apie šias paslaugas.

  • Perrašyto įrašo kokybė būna prastesnė nei originalo. MITAS.

Perrašant įrašus iš vienos laikmenos į kitą dažnai reikia pakeisti įrašo formatą (pavyzdžiui, iš VHS kasetės perrašant į USB). Daug kas galvoja, kad tokiu atveju naujas įrašas bus prastesnės kokybės. Visiškai ne. Šias paslaugas teikiančio įmonės naudoja tam skirtą techniką, pakeičia įrašo formatą taip, kad nenukentėtų nei vaizdo, nei garso kokybė. Kai kuriais atvejais netgi gali būti atliekamas įrašo skaitmenizavimas, kuris žymiai pagerina kokybę.

  • Perrašant įrašas gali būti sutrumpinamas ar koreguojamas. TIESA.

Taip, perrašant galima panaikinti sugadintas įrašo vietas ar iškirpti nepatinkančias  atkarpas. Nepamirškite, kad apie korekcijų poreikį reikia infomuoti kasečių perrašymą atliekančią įmonę prieš jai pradedant vykdyti užsakymą.

  • Įrašai gali būti perrašomi tik iš VHS kasečių ir CD diskų. MITAS.

Nors dažniausiai įrašai perrašomi iš VHS kasečių ir CD diskų, tačiau tai toli gražu ne visos laikmenos, iš kurių galima perrašyti įrašą. Tai atlikti galima praktiškai iš visų laikmenų – kietųjų diskų, atminties kortelių, audio kasečių, 8 ir 16 mm kino juostų ir net vinilinių plokštelių.

  • Perrašymo kaina priklauso nuo įrašo trukmės. TIESA.

Taip, įrašo perrašymo kaina tiesiogiai priklauso nuo įrašo trukmės. Taip pat kainai įtakos turi laikmena ir formatas iš kurio ir į kurį bus perrašomas įrašas. Pavyzdžiui, valandos trukmės įrašo perrašymas iš VHS kasetės į USB gali kainuoti mažiau  nei tokios pačios trukmės įrašo perrašymas iš kino juostos į VHS kasetę.

  • Įrašo su trikdžiais perrašyti neįmanoma. MITAS.

Jei įraše yra sugadintų vietų, tai nereiškia, kad jis negali būti perrašytas. Jei tai tik prastos įrašo kokybės klausimas, galbūt specialistai netgi ras sprendimų, kaip kokybę pagerinti. O jei kai kurios įrašo vietos visiškai sugadintos, įrašas gali būti perrašomas panaikinant tas atkarpas.

Tikimės ši naudinga informacija paskatins jus prikelti įsimintinas savo akimirkas naujam gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *