Lipdukų spausdintuvas: į ką atkreipti dėmesį jį perkant

Lipdukų spausdintuvas: į ką atkreipti dėmesį jį perkant

Parduodamų prekių siuntimas supaprastėjo. Verslai mėgsta prekes pristatyti ne tik kurjerių pagalba, bet ir paštomatais. Patogu prekes išsiųsti bei pirkėjams jas gauti. Viskas vyksta ne tik patogiai, bet ir labai greitai. O šiam prekių judėjimui reikalingi kelionės dokumentai, kurie yra taip supaprastėję, kad užtenka atspausdinti lipduką ir siuntą paruošti judėjimui pas klientą.

Šiam veiksmui atlikti labai gelbėja lipdukų spausdintuvas. Visi, norėdami pagreitinti procesus versle, stengiasi įdiegti teisingus sprendimus. Tad ne vienam verslininkui pasiteisino lipdukų spausdintuvas, kuris geba greitai bei kokybiškai atspausdinti aukštos kokybės etiketes Jūsų parduodamiems gaminiams arba siuntoms.  Spausdintuvai sukurti taip, kad jie be didelio vargo spausdina tiek brūkšninius kodus, tiek prekių etiketes, adresų korteles bei kitą reikiamą informaciją. Tad toks prietaisas pagelbės tiek smulkiam verslui, tiek ir stambesniam, nes jie yra reikalingi norint paspartinti darbo procesus.

Lipdukų spausdintuvas, kaip pagalbinė darbo priemonė, dar yra vertinama ir dėl to, kad jie yra patogūs naudoti bei universalūs. Jais darbuotis itin lengva bei paprasta, tad nereikės darbuotojui nei ilgų mokymų nei instrukcijų perpasakojimo, kad jis kuo greičiau imtųsi veiksmų. Spausdintuvai, kurie gali atspausdinti lipdukus su reikiama informacija, yra parduodami elektroninėje parduotuvėje https://barkoduiranga.lt. Tad tiek planuojant, tiek jau perkant šį įrenginį atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus, kad netektų nusivilti prekės teikiamais privalumais.

  • Etikečių dydis. Jis nulems tiek estetinį lipduko vaizdą, tiek ir jo funkcionalumą. Vieni lipdukų spausdintuvai gebės atspausdinti iki 56 mm pločio etiketes, o kitų galimybės bus platesnė ir jie bus tinkami naudoti didesnių, iki 105mm pločio lipdukų spausdinimui.
  • Spausdinimo greitis nulemia, kaip greitai bus atspausdintos etiketės. Vieni spausdintuvai gali spausdinti iki 10 colių per sekundę, o kiti tą patį darbą atliks lėčiau.
  • Ryšys. Jis yra svarbus, nes turite žinoti, kokiu būdu lipdukų spausdintuvą galėsite prijunti prie kompiuterio. Galima tai daryti tiek USB, tiek Ethernet arba tiesiog „Wi-Fi“ ar „Bluetooth” ryšiu.

Sėkmės renkantis naują lipdukų spausdintuvą, kuris paspartins darbų procesus bei leis mėgautis atliekamu darbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *