Žyma: technologijos

  • Gelinio lakavimo priemonės internetu

    Išpuoselėtos rankos su dailiu manikiūru yra vienas iš svarbiausių gražios moters išvaizdos elementų. Stilingas manikiūras pašnekovui parodo, kad jos savininkė turi gerą skonį ir pagarbų požiūrį savo įvaizdžiui. Manikiūras gali padėti išreikšti save – atkreipti kitų dėmesį ryškia, spalvinga spalva arba pabrėžti moteriškumą pastelinėmis, švelniomis spalvomis.

    Daugelį dešimtmečių nagų lakai buvo naudojami nagų dekoravimui. Lakuojant tradiciniu būdu sugaištama daug laiko, o rezultatas išlieka vos dvi- tris dienas. Ekspertai išrado naujovę dekoratyvinių dangų ir nagų priauginimo medžiagas. Geliniai lakai tapo moterų grožio kūrimo asistentu.

    Kas yra gelio lakas? Tai specialus įrankis, kuris per porą metų pakeitė moterų rankų grožio idėją ir nagų dizaino galimybes. Koks jo ypatumas?

    Spalvų įvairovė. Plačiausia šios dangos spalvų ir atspalvių paletė leidžia ant nagų sukurti tikrą meno kūrinį ir įtikti bet kam, net ir įmantriausiam skoniui.

    Didelis gelinio lako privalumas – nėra blogo kvapo. Kurdami manikiūrą naudodami gelio laką, nereikia galvoti apie kambario vėdinimą ir su jo kvapu susijusius nepatogumus.

    Praėjus porai dienų po manikiūro, galite pamiršti nuskilusius nagus. Nuo 10 iki 30 dienų galite džiaugiasi jo rezultatu.

    Paprasta ir neskausminga. Gelio lako struktūra padeda palengvinti tepimo procedūrą, o specialus tirpiklis padeda jį pašalinti iš nago.

    Paspaudę ant nuorodos rasite aukštos kokybės plačiausią produktų asortimentą, kuriuo galėsite įgyvendinti bet kurią idėją! Manikiūras vakarui ar kiekvienai dienai, galbūt tai, kas atspindės jūsų nuotaiką?

    Ką galima rasti internetinėje parduotuvėje:

    Įvairiausių atspalvių gelio lakai.

    Paruošti rinkiniai geliniam lakavimui ir formavimui.

    Pagrindas ir viršutinės dalys, užtikrinančios manikiūro technologijos patvarumą.

    Geliniai dažai ir dekoratyviniai elementai, kurie yra naudingi kuriant bet kokio sudėtingumo manikiūrą.

    Priežiūros kosmetika. Ir dar daugybė aksesuarų ir gaminių, kurie išlaikys nagus gražius ir patrauklius.

  • Kokybiški vyriški laikrodžiai – ne kiekvieno kišenei?

    išmanus laikrodis

    Tai, kas kokybiška, ne visada įperkama. Arba įperkama, bet sunkiai. Visgi būna ir taip: kokybiška bei įperkama. Pastarasis variantas džiugina abi puses – ir pirkėją, ir pardavėją. Kodėl? Todėl, kad parduodama ir nuperkama daugiau. Tai tarsi darnus pasiūlos ir paklausos šokis. O kaipgi kokybiški vyriški laikrodžiai? Ar jie įperkami, ar skirti tik išrinktiesiems?

    Stilių ir funkcijų skirtumai

    Pradėti tikriausiai reikėtų nuo stilių ir funkcijų skirtumų. Būtent čia randame raktą, leidžiantį suprasti, ar kokybiški vyriški laikrodžiai yra įperkami, ar visgi nelabai.

    Bene radikaliausias pavyzdys – išmanusis laikrodis. Jis turi daugiau funkcijų nei įprastas klasikinis aksesuaras. Tačiau kyla klausimas, ar tai lygintini „žanrai“, ar išmaniuosius daiktus vertėtų palikti kitoje kategorijoje. Bet netgi palikus vadinamuosius smartwatch nuošalyje, kainų skirtumai niekur nedingsta. Vienas klasikinis laikrodis kainuoja šimtą eurų, o kitas – dešimt tūkstančių.

    Vienas iš veiksnių, turinčių įtakos produktų kainoms, yra papildomos funkcijos. Laikrodis su chronografu veikiausiai bus brangesnis už tokį, kuris rodo laiką ir neturi papildomų funkcijų. Kitas pavyzdys – atsparumas vandeniui. Kokybiški vyriški laikrodžiai, su kuriais galima plaukioti ar netgi nardyti, bus brangesni už mažiau atsparius produktus.

    Galima teigti, kad esama ir šiokio tokio paradokso. Štai minimalistinis dizainas, net ne visos valandų padalos yra, o tik kelios pagrindinės. Ir toks gaminys itin brangus. O priežasčių gali būti visokių. Gal tai ypač plonas laikrodis? Juk sukurti ploną korpusą – ne juokas. Centimetro storis atrodo normalus, su tokiu laikrodžiu patogu, jie turbūt neklius už marškinių rankovės. O ką pasakytumėte apie perpus plonesnį laikrodį? Tai ne tik patogumas, ne tik lengvumas, bet ir išskirtinė elegancija.

    Laikrodžių pasaulis įdomus, žavintis. Ką tik kalbėjome apie ploną korpusą. Tačiau kai kurie gamintojai kuria masyvius aksesuarus. Abiejose „stovyklose“ yra pirkėjų. Tai reiškia, kad vieniems žmonėms norisi vienokių dizaino sprendimų, kitiems – kitokių. Taip laikrodžiai pritraukia dar daugiau dėmesio, yra dar labiau aprašomi, jais domisi ir lietuviai, ir kitų šalių piliečiai.

    Svarbu, kad norint pavyksta įsigyti prekę, kurios dizainas patinka, ir nepermokėti. Gera žinia ir tiems, kurie pasiruošę išleisti tūkstančius. Kad ir kokia tai kainos kategorija, kad ir koks stilius, bet kuriuo atveju yra iš ko rinktis. Tad kokybiški vyriškis laikrodžiai – ir kiekvieno, ir ne kiekvieno kišenei.

  • Trys paprasti būdai, kaip išsirinkti tobulą televizorių

    televizoriusTinkamo televizoriaus paieška dažnam sukelia tikrą galvos skausmą. Skirtingi dydžiai, dizainas, technologinės galimybės, modeliai ir gamintojai. Pasirinkimas milžiniškas, tačiau, kaip rasti tą vienintelį, tinkantį Jums ir Jūsų namams? 

    Pirmas žingsnis: išsirinkite ekrano dydį

    Televizoriaus ekrano dydis yra itin svarbus kriterijus, todėl paieška turėtų prasidėti būtent nuo to. Svarbu atkreipti dėmesį, kad gamintojai coliais nurodo būtent ekrano, o ne korpuso dydį, todėl ir rinktis reikėtų pagal ekrano išmatavimus. Pagrindinė taisyklė, kurios laikantis reikėtų rinktis televizoriaus ekraną – atstumas nuo vietos, kur sėdėsite Jūs, iki vietos, kur bus televizorius. Svarbu atsižvelgti į tai, kad net ir didesnės įstrižainės plokšti televizoriai užima mažiau vietos, taigi Jūsų naujasis televizorius gali stovėti toliau nuo žiūrėjimo vietos, o vaizdas išliks toks pats ryškus ir geras. Palyginus su senais televizorių modeliais, naujieji modernūs UHD televizoriai rodys puikiai nepriklausomai nuo to, toliau Jūsų ar arčiau jie bus pastatyti. Renkantis UHD televizorių yra rekomenduojama, kad atstumas tarp jo ir žiūrėjimo vietos būtų nuo trijų iki keturių kartų ilgesnis už televizoriaus įstrižainę. Idealus atstumas gali būti apskaičiuojamas dauginant sėdimą atstumą (coliais) iš 0,535. Pagal gautą atstumą reikėtų ieškoti artimiausios tinkamos įstrižainės. Pavyzdžiui, sėdite 2 metrus (80 colių) nuo televizoriaus, taigi idealus televizorius Jums būtų 42 colių (80 x 0,535 = 42). Taip pat yra bendrinės taisyklės, kurios skirtos standartinėms patalpoms:

    • Mažiems kambariams ar virtuvėms reikėtų rinktis 29 colių ir mažesnius televizorius
    • Miegamiesiems kambariams – nuo 32 iki 42 colių
    • Gyvenamiesiems kambariams – rekomenduojamas televizoriaus dydis ne mažesnis kaip 42 coliai. Nuo 55 colių ir daugiau televizorius yra laikomas tinkamu prezentacijoms didelėse erdvėse ar net kino filmams.

    Antras žingsnis: išsirinkite ekrano tipą

    Išsirinkus ekrano dydį kitas žingsnis yra nuspręsti, kokio tipo ekrano norite. Nuo jo priklauso ir televizoriaus kaina. Rinktis tikrai yra iš ko, šiandien rinkoje siūloma rinktis iš LCD, LED, padidintos kokybės LED, OLED ar plazminių televizoriaus ekrano tipų.

    Rinkoje vis dar galima rasti plazminių televizorių, tačiau jie jau yra technologinė praeitis. 2015 metais dauguma gamintojų nutraukė šios rūšies televizorių gaminimą ir tiekimą, taigi jeigu dar svarstote ar pirkti plazminį televizorių, turėtumėte žinoti, kad jų era jau baigėsi. Plazminiai televizoriai buvo vertinami už gerą spalvų kokybę, platų matymo kampą bei aukštos kokybės raišką. Iš kitos pusės šie televizoriai negebėjo tikroviškai atkurti spalvų, perteikti juodos spalvos, nes buvo pakankamai tamsūs.

    Tikriausiai pats populiariausias televizorius rinkoje – LED tipo. Sau tinkamą gali rasti kiekvienas, tiek pagal skonį, tiek pagal galimą skirti biudžetą. Jie lyginami su plazminiais televizoriais, tačiau yra gerokai šviesesni, mažiau atspindžių, suvartoja mažiau elektros energijos ir yra lengvesni. Tačiau LED televizoriai turi gan žemą kontrastingumą, prastesnį matymo kampą, negali pasigirti gilia juoda spalva.

    Padidintos kokybės LED televizorius (skystųjų kristalų ekranas) – tai yra patobulintas LCD televizorius. Geresnis vaizdas ir spalvų kokybė, aukštesnės kokybės raiška lyginant su LED televizoriumi. Yra gaminami du tipai: „Ips Quantum Display“ ir „Quantum Dot“. Trumpai tariant – šie televizoriai yra geriausi iš LED tipų, tačiau jie yra ir gerokai brangesni už tradicinį LED ekrano tipą.

    OLED tipo televizoriai – organinių šviesos diodų televizorius yra visiškai kitoks ir absoliuti technologijų naujovė. Šie televizoriai yra itin ploni, dailesni vizualiai ir namuose tampa ne tik daiktu, bet ir interjero detale. Organiniai šviesos diodai patys spinduliuoja šviesą. Jiems, kitaip nei LCD televizoriams, nereikia papildomo šviesos šaltinio, kuris gerokai pastorina korpusą. Išskirtinė OLED televizorių inovacija – savaime užsidegantys pikseliai. Tokiu būdu yra tobulai atvaizduojama juoda spalva, o kitos tampa itin ryškios ir realistiškos. OLED televizoriai išsiskiria vaizdo ir garso kokybe, o žiūrint mėgstamus filmus galima pasijusti lyg kino teatro salėje. Tai yra meno ir inovacijų derinys, kuris puikiausiai atlieps jūsų poreikius.

    Trečias žingsnis: išsirinkite rezoliuciją

    HD technologiją palaikančiuose televizoriuose raiška yra 1366 x 768 pikselių. Tuo tarpu „Full HD“ televizoriai turi dar aukštesnę rezoliuciją – 1920 x 1080 pikselių. Šiandieninių technologijų amžiuje, kai viskas labai sparčiai keičiasi, rekomenduojama, kad žemiausia rezoliucija būtų „Full HD“.

    „Ultra HD“ (UHD) televizorių rezoliucija yra keturis kartus aukštesnė už „Full HD“ ir yra 3840 x 2160 pikseliai. Tai reiškia dar tikslesnį ir aiškesnį vaizdą. 4K raiška pasižymi turinio, tokio kaip „Youtube“ ar „Netflix“ transliavimo galimybėmis UHD raiška išmaniuosiuose įrenginiuose.

     

    Kiti svarbūs dalykai

    Nepriklausomai nuo ekrano dydžio, jeigu yra galimybė, rekomenduojama rinktis IPS technologiją palaikantį televizorių. Kokia iš to nauda? Televizorių galės stebėti gausus būrys žmonių ir iš visų kampų vaizdas bus lygiai toks pats kokybiškas, aiškus ir ryškus.

    Kita itin pasitarnaujanti funkcija – „Smart TV“. Tai išmanioji televizija, su kuria galėsite itin patogiai valdyti savo televizorių, prijungti jį prie planšetinio kompiuterio ar išmanaus telefono, pasižiūrėti, ką rodo kitos programos, neišjungiant tuo metu žiūrimos, susikurti savo mėgstamiausių kanalų įrankių juostą ir kitos technologijos, kurios televizorių pavers išmaniu įrenginiu.